بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / کیسه پلاستیکی درجه یک ارزان قیمت اصفهان

کیسه پلاستیکی درجه یک ارزان قیمت اصفهان

این روزها کیسه های پلاستیکی به عنوان بخش جدایی ناپذیر زندگی ما انسانها مطرح شده و کاربردهای فراوانی دارند و بسیاری از ما برای قرار دادن مواد غذایی، انجام خریدهای روزانه و دور انداختن زباله های خود از این محصولات استفاده کرده و به این صورت نظم و سلامتی را در زندگی خود برقرار می کنیم؛ یکی از معتبرترین کارخانجات تولید کیسه پلاستیکی درجه یک ارزان قیمت در شهر اصفهان به فعالیت مشغول بوده و نمونه های استاندارد و عالی این محصولات را تولید می نماید.

کیسه پلاستیکی درجه یک ارزان قیمت اصفهان

مراحل تولید انواع کیسه پلاستیکی درجه یک

مراحل تولید انواع کیسه پلاستیکی درجه یک شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که فرایند تولید انواع کیسه پلاستیکی شباهت بسیار زیادی به تولید کتاب دارد؛ برای ساخت و ارائه این محصول ابتدا مواد اولیه درجه یک و باکیفیت را فراهم آورده، سپس از طریق یک اکسترودر آن را حرارت داده و به دمای ۵۰۰ درجه فارنهایت می رسانند؛ ماده ذوب شده به دستگاه مخصوص تولید پلاستیک وارد شده و در ضخامت و ابعاد مشخص شده شکل می گیرد و از طریق یک فرایند خنک کننده به سمت یک حباب سوق داده می شود، در ادامه به اندازه مناسب برش داده شده و بر روی دستگاهی به نام اسپیندل قرار می گیرد.
در پایان کیسه پلاستیکی به بخشی به عنوان واحد تبدیل منتقل شده و در آنجا رول مخصوص آن باز شده و برش داده می شود و در همان هنگام هر یک از دو طرف کیسه را به همدیگر متصل می نمایند؛ سپس دستگاه با استفاده از فرایند گرما آن را برش داده شده و لوگوی مخصوص به آن اضافه می شود.

سفارش عمده کیسه پلاستیکی درجه یک

سفارش عمده کیسه پلاستیکی درجه یک اگر شما نیز از صاحبان فروشگاه ها هستید و یا به فروش یک محصول خاص مشغول می باشید، می توانید از طریق سایت اینترنتی ما اقدام به سفارش عمده کیسه پلاستیک نموده و آن را با قیمت مناسب دریافت نمایید.
این کیسه ها دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و در هنگام حمل و نقل کالاهای مختلف، برای آن ها هیچگونه مشکلی به وجود نمی آید؛ همچنین این پلاستیک ها را می توان مجدداً به چرخه تولید بازگرداند و از آن برای تولید پلاستیک های دیگر استفاده کرد، بنابراین اگر به طرز صحیح استفاده شده و در هنگام دور انداختن تفکیک شوند، هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست به وجود نمی آورند.
این کیسه ها در برابر رطوبت، آب و مواد شیمیایی بسیار مقاوم بوده و به بهترین شکل ممکن از محتویات درون بسته محافظت می نمایند، اما کیسه های پارچه ای و یا کاغذی این قابلیت را ندارند و ممکن است کالای مورد نظر در آنها آسیب دیده و از کیفیت آن کاسته شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ رول کیسه PP در مراکز چقدر است؟

کیسه ها دارای انواع مختلف کنفی، پلاستیکی و ... هستند که هر کدام از آنها دارای کاربرد و ویزگی های متفاوتی می باشند. یکی از انواع پرفروش و پرمصرف آن رول کیسه PP ب

پاسخی بگذارید