مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه گونی سیب زمینی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات گونی سیب زمینی صادراتیعرضه گونی سیب زمینی صادراتی

یکی از بزرگترین مراکز صنعتی که در کشورمان ایران به فعالیت مشغول می باشد، کارخانه تولید گونی صادراتی سیب زمینی می باشد؛ این محصولات با استفاده از بهترین الیاف مصنوعی تولید شده اند و بهترین گزینه برای کشاورزانی به شمار می روند که می خواهند سیب زمینی های برداشت شده خود را به بازارهای داخلی و یا خارجی ارائه نمایند.
گونی سیب زمینی صادراتی در قیاس با انواع دیگر این محصول از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشد و می توان با خیال راحت از آن برای صادرات سیب زمینی استفاده نمود.

کارخانه گونی سیب زمینی صادراتی

مشخصات گونی سیب زمینی صادراتی

مشخصات گونی سیب زمینی صادراتی گونی در واقع یک نوع کیسه بزرگ می باشد که از آن برای حمل و نقل محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی استفاده می نمایند؛ گونی ها در گذشته با استفاده از الیاف گیاهی مانند کنف، گیاه حتایی و شاهدانه تولید می شد، اما این روزها برای اینکه دوام و استحکام آن افزایش یابد از الیاف مصنوعی مانند پروپلین برای بافت آن استفاده می نمایند.

یکی از مهمترین مشخصاتی که یک گونی استاندارد صادراتی باید داشته باشد این است که از استحکام و دوام بالایی برخوردار بوده و حتی اگر بار سنگینی درون آن قرار دهند، به راحتی آسیب ندیده و پاره نشود.
البته ذکر این نکته نیز ضروری است که گونی ها بر مبنای ضخامت الیافی که دارند و مواد اولیه ای که در تولید آنها به کار رفته است، دارای وزن مختلفی هستند و بر همین اساس دسته بندی می شوند.

یکی دیگر از مشخصات گونی های سیب زمینی صادراتی این است که دارای بافتی بسیار ریز و هماهنگ هستند و همین امر موجب استحکام تار و پود آن می گردد.

عرضه گونی سیب زمینی صادراتی

عرضه گونی سیب زمینی صادراتی با آغاز فصل برداشت سیب زمینی، کشاورزان کشورمان و سایر مناطق جهان بیش از پیش نیاز به استفاده از گونی سیب زمینی پیدا می کنند، زیرا باید در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات برداشت شده خود را درون این گونی ها قرار داده و به میادین میوه و تره بار ارسال می کنند و آن را در دسترس مشتریان خویش قرار می دهند.

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد این گونی ها وجود دارد این است که شما می توانید نام برند تولید و یا فروش محصولات خویش را بر روی گونی ها چاپ کرده و به این صورت تبلیغات مورد نظر برای محصولات خویش را نیز انجام دهید.

مجموعه ای که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز عرضه و فروش گونی سیب زمینی صادراتی در ایران می باشد و نمونه های عالی و درجه یک این محصول را با قیمت مناسب در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید