بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / گونی / کارخانه تولیدی انواع گونی در کشور

کارخانه تولیدی انواع گونی در کشور

کارخانه گونی تولید کننده انواع گونی به اشکال مختلف و با ابعاد متفاوت می باشد. در لغت نامه خدا گونی به پارچه خشنی اطلاق شده است که از لیف کنف یا گیاهانی شبیه این بافته می شود و برای حمل کالا های مختلف به کار می رود. قند، توتون، شکر و برنج از جمله محصولاتی هستند که به این شیوه در بسته بندی هایی به شکل گونی روانه بازار های مصرف می شوند. در گذشته این محصولات بیشتر از الیاف طبیعی بودند اما امروزه انواع رول کیسه پلی پروپیلن نیز به عنوان نوعی کیسه مصنوعی تولید می شود.

کارخانه تولیدی انواع گونی در کشور

کارخانه گونی بافی و تولید گونی پلاستیکی

کارخانه گونی بافی و تولید گونی پلاستیکیتولید گونی پلاستیکی و گونی بافی در کارخانجات یا کار گاه های مختلف صورت می گیرد که با کمک دستگاه های گوناگون این کار انجام می شود. 

شرکت های سازنده کار تولید این کالا را در کارخانجات خود به مرحله اتمام رسانده و با بازاریابی و معرفی تولیدات خود زمینه فروش و افزایش آن را موجب می شوند. همان طور که اشاره شد دستگاه های مختلفی به این منظور به کار برده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

  • دستگاه اکسترودر
  • دستگاه دوخت و برش اتوماتیک
  • دستگاه گرد باف
  • دستگاه لامینه
  • دستگاه چاپ

هر کدام از این ماشین آلات نام برده شده در مرحله خاصی از تولید به کار برده می شوند و در نهایت موجب عرضه این تولیدات به بازار های فروش خواهند شد.

لیست جدیدترین قیمت گونی کشاورزی

لیست جدیدترین قیمت گونی کشاورزییکی از کاربرد های وسیع گونی در بخش کشاورزی و برداشت محصولات مختلف می باشد. به طور مثال سیب زمینی و پیاز از جمله محصولاتی هستند که برای عرضه و فروش به بازار لازم است تا در قالب کیسه آماده شده و بسته بندی شوند.

بنابراین بخش تولید محصولات کشاورزی قسمتی از خریداران عمده گونی را به خود اختصاص می دهند. به این ترتیب قیمت کیسه گونی و قیمت روز گونی طبق میزان عرضه و تقاضای بازار مشخص خواهد شد و هر چه تقاضای بازار برای این کالا بیشتر باشد فعالیت کارخانجات تولید کننده نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت و با تولید انبوه این محصولات با کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه قیمت ارزان تر در بازار به فروش خواهند رسید.

نمایندگی فروش گونی ارزان

نمایندگی فروش گونی ارزانانواع گونی ارزان قیمت را می توان از نمایندگی های فروش آن خریداری کرد. نمایندگی ها مراکزی هستند که ممکن است به دو گونه فعالیت داشته باشند. این گونه ها عبارت است از:

  • فروش مستقیم تولیدات یک شرکت به طور انحصاری
  • فروش تولیدات چندین شرکت و مجموعه ای از شرکت های مختلف

بنابراین در هر مورد فعالیت فروش متفاوت است. مثلا در مورد اول به دلیل فروش انحصاری ممکن است از سوی فروشنده خدمات بیشتری در مقایسه با فروش نوع دوم به مشتریان و خریداران ارائه شود. 

دیگر این که این مراکز فروش منبعی برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت گونی کاه یا سایر اقلام نیز می باشند. زیرا از آخرین اخبار تولید و قیمت فروش اطلاع دارند و می توانند این اطلاعات را به مراجعه کنندگان منتقل سازند.

دفتر پخش انواع گونی ضد آب و آفتاب

دفتر پخش انواع گونی ضد آب و آفتابانواع گونی ضد آب و آفتاب را می توان در مراکز پخش و دفاتر توزیع خریداری نمود. گونی های ضد آفتاب و ضد آب همان طور که از نامشان پیداست از استحکام و دوام خوبی برخوردارند و در مقابل آفتاب دیدگی یا تماس با آب هیچ گونه آسیبی نمی بینند.

دفاتر پخش با ارائه مشخصات این اقلام به مشتریان کار توزیع را با یک برنامه سازمان دهی شده و مدیریت صحیح به انجام می رسانند.

این دفاتر همچنین می توانند دریافت کننده میزان حداقل سفارشات نیز باشند و از این رو کسانی که به مقادیر کم انواع گونی نیاز دارند قادر به سفارش انواع گونی در تعداد مورد نیاز باشند. 

برند های معتبر آسیایی و اروپایی در حال حاضر در کشور وجود دارند که توسط همین سیستم های پخش به مراکز مختلف و بازار های گوناگون ارسال و توزیع می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت ساختمانی چیست؟ این محصولات چگونه می توانند به پیشرفت فرآیند کار در پروژه های مختلف کمک کنند؟ این مرکز توانسته در یزد و دیگر مراکز ا

پاسخی بگذارید