بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / پخش مستقیم کیسه کاه عمده در سراسر کشور

پخش مستقیم کیسه کاه عمده در سراسر کشور

برای جمع آوری فرآورده های مختلف از جمله محصولات کشاورزی، از کیسه گونی های مخصوصی استفاده می نمایند که بیشتر از جنس پلاستیک و یا کنف تولید شده اند. در این میان، پخش مستقیم کیسه کاه عمده در سراسر کشور نیز انجام می شود. باید گفت، از این نوع محصول، در زمینه های دیگری نیز استفاده می نمایند. پخش مستقیم کیسه کاه عمده در سراسر کشور

از کیسه کاه در چه صنایعی استفاده می شود؟

از کیسه کاه در چه صنایعی استفاده می شود؟ کیسه ها نقش بسیار زیادی در صنایع بسته بندی دارند. آنان حمل بار را ساده کرده اند و از سوی دیگر، هدر رفت فرآورده ها را به شدت کاهش داده اند. اما از کیسه کاه در چه صنایعی استفاده می شود؟ همان گونه که از نام آن پیدا است، عمدتاً جهت جمع آوری کاه های فرآورده های کشاورزی به کار گرفته می شود. 

باید بگوییم که این کیسه ها را شرکت های مختلفی می سازند و آنان بر اساس نیاز مصرف کننده، به ساخت چنین محصولاتی مبادرت ورزیده سعی می نمایند تا بهترین ها را به دست مشتری برسانند. کیسه های کاه، عمدتاً از سایزهای بزرگی برخوردار می باشند که به آنان در اصطلاح جامبو بگ هم می گویند و اندازه های شان این گونه است: 

  • ۲۵۰۰ کیلوگرمی 
  • ۲۰۰۰ کیلوگرمی 
  • ۱۵۰۰ کیلوگرمی 
  • ۷۵۰ کیلوگرمی 
  • ۵۰۰ کیلوگرمی 

قابل ذکر است که از چنین محصولاتی در صنایع دیگری نیز کار می گیرند که می شود به صنایع معدن، مواد شیمیایی، تولید پودر‌هایی همچون نمک، کربن و غیره. به این موضوع هم دقت داشته باشد که کاربرد کیسه کاه، بستگی به نوع و ساختار آن نیز دارد که در پایین، توضیحات مفصلی در این زمینه ارائه کرده ایم. تولیدی کیسه کاه عمده در اقصی نقاط کشور

تولیدی کیسه کاه عمده در اقصی نقاط کشور شرکت های تولیدی کیسه کاه عمده در اقصی نقاط کشور، محصولات شان بیشتر از جنس های لمینت دار و یا بدون این ماده، می سازند. همچنین شاهد این هستیم که این کیسه ها به شکل ساده و یا سر قیفی عرضه می شوند. قابل ذکر است، برخی از آنان دارای بند های گوناگونی اند که به این صورت، کار حمل و انتقال را راحت می کنند. 

در هر حال، آن نوع از کیسه هایی از دید کاربردی ارزش بالایی دارند که از بهترین الیاف ساخته شده و از سوی دیگر، مقاومت بالایی در برابر اشعه یو وی، رطوبت، سرما و گرما و سایر عوامل محیطی دیگر داشته باشند. 

گفتنی است که این کیسه ها در رنگ بندی های متنوعی نیز تولید می گردند که می شود به سفید، خاکستری، زرد، قرمز، نارنجی و غیره اشاره کرد. مشتریان می توانند این نوع از محصولات را با نرخ های مقرون به صرفه ای حتی به شکل عمده نیز تهیه کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید