مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از کیسه گونی پلاستیکی درجه یکجایگاه کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع مختلف به قدری زیاد است که افزایش تنوع تولیدی آنها را موجب شده است. بهترین نوع کیسه های پلاستیکی چه ویژگی های دارند؟

موارد استفاده از کیسه گونی پلاستیکی درجه یک

یکی از مصرفی ترین انواع محصولات پلاستیکی ساخته شده به دست بشر کیسه ها هستند که در ابعاد مختلف برای مصارف خانگی، عمومی، اداری، فروشگاهی و صنعتی، کشاورزی و … تولید شده اند. کیسه های پلاستیکی نقش مهمی در جابجایی مواد غذایی و خوراکی دارند. امروزه انواع این محصولات در قالب کیسه فریزر، کیسه های دسته دار، مدل های یکبار مصرف، زیپ کیپ و … راهی بازار مصرف می شوند.
کیسه و نایلون های دسته دار از جمله موارد پرمصرف هستند که به صورت ساده و چاپدار تولید و عرضه می شوند. برای حمل محصولات خوراکی معمولاً از کیسه های ضخیم تر و چاپی استفاده می کنند که مقاومت بالاتری در برابر فشار و حتی ضربه و خراش نیز دارند.
استفاده از کیسه گونی پلاستیکی منوط به صنعتی خاصی نمی شود به همین علت باید گفت که برخی از مهمترین کاربردهای این محصولات عبارتند از:

  • صنایع کشاورزی: از کیسه های پلاستیکی برای حمل تولیدات و حتی پوشاندن برخی محصولات کشاورزی استفاده می شود.
  • صنعت غذایی: کیسه های پلاستیکی نقش مهمی در بسته بندی مواد تولیدی تر و خشک در این صنعت ایفا می کنند.
  • صنعت پوشاک: اولین و مهمترین محصول برای فروش لوازم خانگی و پوشاک، کیسه های دسته دار چاپی و ساده پلاستیکی بوده و هستند.
  • کاربردهای خانگی: از کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی مواد خوراکی، دور ریختن زباله ها و حتی کاور کردن برخی لوازم خانه می توان استفاده کرد.

جایگاه کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

نوع مواد اولیه نقش مهمی در تعیین کیفیت و جایگاه کیسه گونی پلاستیکی تولیدی دارند. همانطور که می دانید برای این منظور از مواد اولیه درجه یک و انواع مواد باریافتی و دست دوم استفاده می کنند. کیسه های پلاستیکی زباله و برخی نمونه های مورد استفاده در صنایع تولیدی از نوع بازیافتی هستند که معمولاً کیفیت پایین تری دارند. این در حالی است که برای استفاده این محصولات در صنایغ غذایی و مصرفی مواد اولیه خالص پلی اتیلین و … را به کار می گیرند.
بدون شک در بازار ایران نبود هر کدام از این محصولات در صنایع مختلف، تولید کنندگان و مصرف کنندگان را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. چرا که با وجود تولید کیسه های کاغذی و آلومینیومی هنوز هیچ جایگزین کاملی برای این محصولات پیدا نشده است.
کلیه فعالین در صنایع مختلف برای تهیه انواع کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در سایز و ابعاد سفارشی می توانند از طریق این مرکز اقدام به معرفی محصولات تولیدی خود یا ثبت سفارش برای خرید عمده کنند.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید