مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش گونی برنج متقال

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرایند تولید گونی برنج متقالفروشنده انواع گونی برنج متقال

اگر سراغ یکی از بهترین گونی های برنج را از برترین مرکز پخش گونی بگیرید، بی شک یکی از گزینه های تاپی که به شما معرفی خواهند کرد، گونی برنج متقال است. از گونی برای بسته بندی و نگهداری برنج در اوزان بالا بهره برده و به نوعی به مراقبت از این محصول در برابر رطوبت و عوامل مخرب دیگر می پردازند. گونی متقال که از بهترین نوع پارچه تولید گشته، دارای دیواره های غیر قابل نفوذ بوده و برنج را به صورت کاملاً تازه، باکیفیت و عاری از حشرات موذی حفظ خواهد کرد.

مرکز پخش گونی برنج متقال

فرایند تولید گونی برنج متقال

فرایند تولید گونی برنج متقال برنج از غلات بسیار باارزش و البته حساسی است که اگر به درستی بسته بندی و یا نگهداری نشود، ممکن است عوامل بسیاری در آن نفوذ یافته و کیفیت و شکل ظاهری اش را دستخوش تغییر نمایند، لذا باید بهترین نحوه بسته بندی و نگهداری را در خصوص آن اعمال نمود.
برای مثال بسته بندی برنج با گونی متقال باعث حفظ این غله مهم از عوامل تهدید کننده مانند آلودگی های محیطی، رطوبت، حشرات جونده و موذی شده و آن را به بهترین شکل ممکن حفظ خواهد کرد.

آنچه که در ادامه راجع به گونی مذکور خواهیم گفت، فرآیند تولید گونی برنج متقال است که در قسمت زیر به شرح آن خواهیم پرداخت:

  1. مرحله اول اختصاص به ریسندگی داشته که نخ های مورد نیاز برای بافت گونی را در معرض ریسیدن قرار داده و این کار توسط دستگاه های پیشرفته صنعتی صورت خواهد پذیرفت.
  2. مرحله دوم نیز اشاره به بافندگی گونی داشته که در آن نوارها توسط ماشین بافندگی بافته شده که عملیات بافتن به یکی از سه روش حلقوی تاری، تاری و پودی و حلقوی پودی انجام می گیرند، بعد از آن هم رول گونی متقال شکل خواهد گرفت.
  3. در مرحله سوم نیز عملیات برش و دوخت گونی صورت گرفته و چاپ های مورد نیاز هم روی آن اعمال خواهند گشت.
  4. مرحله آخر هم که اختصاص به بسته بندی گونی های تولید شده خواهد داشت که به صورت پانصدتایی یا بیشتر عرضه می گردند.

فروشنده انواع گونی برنج متقال

فروشنده انواع گونی برنج متقال گونی برنج متقال در مقایسه با سایر گونی های برنج دارای امتیازات بیشتری بوده و از این رو میزان تقاضای بالاتری را نیز به دنبال داشته است.
این نوع گونی از پارچه ای سبک و در عین مستحکم و مقاوم تشکیل یافته و لذا تمامی برنج ها را به خوبی می توان داخل آن جای داد و نگرانی از بابت خرابی آنها را از خود دور کرد، چرا که محال است هر برنجی در این گونی قرار گیرد و دستخوش تغییرات منفی گردد، البته این حقیقت، از تجارب خریداران نشات گرفته است.

اکنون اگر تصمیم به سفارش عمده گونی متقال گرفته اید و راهی به ذهنتان نمی رسد، می توانید با اقدام از طریق برترین فروشنده گونی برنج همچون این مجموعه، این محصول را تهیه نموده و آن را همراه با این مشخصات کلی دریافت نمایید:

  • گونی هایی برخوردار از پارچه درجه یک
  • دارای ابعاد استاندارد و مناسب برای برنج های 2 کیلویی، 5 کیلویی، 10 کیلویی تا به بالا
  • قابل استفاده توسط ماشین آلات پرکن اتوماتیک
  • همراه با چاپ تک رنگ
مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید