مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش گونی پلاستیکی عمده در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد های گونی پلاستیکی را می دانید؟آخرین قیمت گونی پلاستیکی عمده

امروزه بسته بندی محصولات امر بسیار مهمی در صنایع تلقی می شود. این بسته بندی ها باید با توجه به محصول مورد نظر تولید شود تا انتظارات خریدار را در رابطه با بسته بندی بر آورده کند. 

یکی از اقلامی که در صنایع بسته بندی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد چه در ایران و چه در سایر کشور های جهان کیسه یا گونی پلاستیکی می باشد. در اینجا ما شما را برای خرید گونی پلاستیکی عمده در تبریز و اطلاع از آخرین قیمت گونی راهنمایی می کنیم.

مرکز فروش گونی پلاستیکی عمده در تبریز

کاربرد های گونی پلاستیکی را می دانید؟

کاربرد های گونی پلاستیکی را می دانید؟ برای اینکه بدانیم گونی ها چه کاربردی دارند باید بدانیم که از چه جنسی می باشند چرا که با توجه بهجنسی که دارند کارایی پیدا می کنند. این گونی های پلاستیکی از جنس الیاف مصنوعی مانند پروپیلن می باشند .گونی های پلاستی در انواع مختلفی مانند کیسه گونی یک لایه ، چند لایه و قیف دار و ولودار، جامبو بگ یا به انگلیسی  Jumbo Bag  و بیگ بگ  Big Bag وجود  دارد. 

بازار تقاضای این گونی پلاستیکی امروزه رو به افزایش می باشد چرا که از طرفی جمعیت در حال افزایش است و از طرف دیگر به دلیل تولید محصولات جدید و به دنبال آن پیدایش کاربرد های جدید برای این کیسه گونی های پلاستیکی به مراتب تقاضا بالا می رود.

الیاف گونی همچنین می تواند از جنس الیاف طبیعی مانند کنف، شاهدانه و چتایی باشد ولی معمولا از الیاف پروپیلن برای ساخت آن  استفاده می شود چرا که دارای مقاومت  زیاد و دوام بیشتر هستند و بافت آنها محکم تر است.

شهر تبریز یکی از بزرگ ترین شهر های صنعتی کشور است که در زمینه ی تولید انواع گونی پلاستیکی قدمت چندین ساله دارد. همین قدمت در تولید گونی پلاستیکی و تولید انواع مختلف از آن  باعث شده است که تعداد کثیری از خریداران برای تهیه ی گونی پلاستیکی به صورت عمده و یا جزیی به تبریز مراجعه کنند. 

سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چه چیز هایی را می توان با این گونی های پلاستیکی بسته بندی کرد ؟ برای جواب این سوال با ما همراه باشید .

از جمله کاربرد گونی پلاستیکی این است که می توان از آن برای بسته بندی و حمل و نقل و نگهداری موارد زیر نام برد :

 1. قند
 2. شکر
 3. آرد
 4. سیب زمینی
 5. پیاز
 6. برنج
 7. حبوبات
 8. محصولات شیمیایی 
 9. سیمان 
 10. گچ 
 11. و غیره 

خرید عمده گونی پلاستیکی برای نانوایان و کشاورزان و کسانی که با مصالح ساختمانی سر و کار دارند به عنوان یک مواد اولیه تلقی می شود چرا که برای نگه داری و حمل و نقل محصولات خود به آن خیلی نیاز دارند .

آخرین قیمت گونی پلاستیکی عمده

آخرین قیمت گونی پلاستیکی عمده قیمت این گونی های پلاستیکی به شدت به قیمت مواد اولیه ی آن وابسته است و با توجه به نوسانات اقتصادی ممکن است دچار تغییر شود. 

پیشنهاد ما برای خریداران این است که خرید خود را به صورت عمده انجام دهند چرا که قیمت تمام شده برای آنها کم تر خواهد بود. 

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید