مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کیسه یک لایه آرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد مختلف کیسه یک لایه آردقیمت روز کیسه یک لایه آرد

کیسه یک لایه آرد با جنس پلی پروپیلن تولید می شوند که برای جابه جا کردن آرد، قند، شکر و دیگر محصولات مشابه به کار می روند. این کیسه با تعداد بالایی تولید و در مرکز فروش به مشتریان عرضه می گردد. خوشبختانه این مرکز محصولات خود را در حجم بالایی به شهر های مختلفی نیز ارسال دارد تا مشتری به آسانی بدون صرف وقت اضافه آن را تهیه کند و مرکز فروش کیسه یک لایه می تواند به تعداد درخواستی شما محصول را برای شما ارسال کند.

مرکز فروش کیسه یک لایه آرد

ابعاد مختلف کیسه یک لایه آرد

ابعاد مختلف کیسه یک لایه آرد کیسه آرد با هدف قرار دادن آرد و سایر محصولات تولید می گردد به همین علت آنها را با ابعاد مختلفی تولید می کنند تا کارایی بهتری داشته باشند. این گونی های با بهترین الیاف بافته می شوند و آرد درون آن از آسیب های چون نم و رطوبت در امان خواهد بود. ابعاد این محصول در سایز های 25 کیلویی و 50 کیلویی می باشند که هر کدام با توجه به وزن مورد نظر محصول را در خود جای می دهند.

از نظر طول و عرض این محصول نیز می توان به ابعاد های مختلفی اشاره نمود برخی از این کیسه ها که در وزن 50 کیلویی هستند ابعادی در 100 سانتیمتر در 50 سانتیمتر می باشند که بعد از قرار گیری آرد دوخته و پلمپ می شوند. ابعاد کیسه های با وزن 25 کیلوی گرمی تقریبا در 50 سانتی متر در 30 سانتی متر است که به خوبی برای این کار مناسب است.

ابعاد مختلفی که در این مورد تولید شده اند مورد توجه کاربران قرار گرفته است زیرا مشتری می تواند برای کالاهای مختلفی این محصول را خریداری نماید. حتی کیسه های با ابعاد کوچک تر و بزرگتر از مواردی که گفته شد نیز وجود دارد که برای برنج و گندم و.. نیز کارایی دارد.

قیمت روز کیسه یک لایه آرد

قیمت روز کیسه یک لایه آرد اگر بخواهیم در مورد قیمت کیسه یک لایه سخن بگوییم می توانیم به موارد مختلفی اشاره نماییم. از جمله این موارد هزینه های تولید این محصول در کارخانه، دستگاه های بافت کیسه و مواد اولیه این محصول می باشد. برخی از عوامل بیرونی نیز وجود دارند که خواسته یا نا خواسته بر روی قیمت روز این کالا اثر گذار می باشند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

  • قیمت روز محصولات مشابهی که در بازار روز وجود دارند.
  • قیمت این محصول در سایت های مختلفی که موجود هستند.
  • نوسانات قیمت ارز و نوسانات بازار نیز در این امر اهمیت دارند.
  • واسطه ها نقش مهمی در گرانتر شدن این کالا دارند.
  • خرید به صورت حضوری گرانتر از خرید به صورت اینترنتی می باشد.

برای خرید با قیمت ارزان تر می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید و با حذف واسطه آن را با قیمتی عالی خریداری کنید.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید