بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / گونی / لیست قیمت فروش گونی کنفی در تهران

لیست قیمت فروش گونی کنفی در تهران

گونی کنفی از الیاف طبیعی درست شده و کاربرد فراوانی در بسیاری از صنایع و کشاورزی دارد. این کالا به دلیل طبیعی بودنش دوستدار محیط زیست بوده و بسیار مناسب جهت بسته بندی برخی از محصولات به صورت عمده می باشد. فروش گونی کنفی به صورت عمده در بازار تهران صورت می گیرد و اگر خواهان این کالا به مقدار کم هستید می توانید به ابزار فروشی ها مراجعه نمایید. لیست قیمت این محصول همه روزه در سایت های اینترنتی به روز رسانی می شود و در دسترس عموم قرار می گیرد. این کالا دارای کیفیتی منحصر به  فرد است و مقاومت بسیار بالایی نسبت به مدل پلاستیکی آن دارد.

لیست قیمت فروش گونی کنفی در تهران

بازار گونی فروشان پلاستیکی و ساده در کشور

بازار گونی فروشان پلاستیکی و ساده در کشوربازار فروش این محصول در کشور هر روزه دستخوش تغییر و تحول است. به دلیل گسترش روز افزون این صنعت خرید گونی پلاستیکی هر روزه از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر می باشد. در حقیقت این نوع مواد برای بسته بندی استفاده می شوند و به دلیل نرخ مناسبی که دارند به آسانی در دسترس قرار دارند. محصول نامبرده برای تولید کیسه برنج و موادی از این قبیل به کار می روند. هر خریداری که این کالا را تهیه می کند نام شرکت خود را بر روی آن درج نموده و کالای خود را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. 

فروش گونی کنفی به صورت رولی در بازار

فروش گونی کنفی به صورت رولی در بازارمعمولا فروش گونی کنفی در بازار بصورت رولی صورت می گیرد. بخاطر اینکه متراژ آن زیاد بوده و خرید بر حسب وزن آن انجام می شود مقرون به صرفه است. مواد بکار رفته در محصولات کنفی از نخ تابیده کنف تشکیل شده است که باعث استحکام این محصول می شود. با قرار دادن آن در آب به استحکامش افزوده می شود. بنابراین اگر متقاضی این محصول به مقدار زیاد هستید آن را به صورت رولی تهیه نمایید. این کالا برای عایق کردن قسمتهای مختلف ساختمان همراه با قیر کاربرد دارد. قیمت گونی قیر به دلیل در دسترس بودن آن برای بیشتر مصرف کنندگان قابل تامین و به صرفه می باشد. کالای مذکور برای پوشش دادن سطح مورد نظر و بعد از آن استفاده قیر به کار می رود. لازم به ذکر است که استحکام و دوام آن در مقایسه با سایر گونی ها آن را متمایز ساخته و مورد توجه قرار داده است.

مرکز تهیه و توزیع انواع گونی نخی

مرکز تهیه و توزیع انواع گونی نخیبرای تهیه و توزیع انواع گونی نخی می توان به نمایندگی های این محصول در تهران و سراسر شهرهای ایران مراجعه نمود. گونی کنفی بخاطر کیفیت بسیار بالایی که دارد مورد استفاده های گوناگون قرار می گیرد. گونی نخی نیز از دیگر کالاهایی است که جهت بسته بندی محصولاتی مثل برنج، آرد، وموادی از این قبیل به کار می رود. لازم به ذکر است مواد کنفی اعم از پارچه، نخ، گونی نسبت به دیگر انواع آن ارزانتر بوده و به دلیل گیاهی بودن و سازگاری با محیط زیست از توجه خاصی برخوردار شده اند. قیمت پارچه کنفی در بازار به دلیل در دسترس بودن الیاف طبیعی کنف نسبت به انواع پارچه با الیاف مصنوعی ارزانتر است. استفاده از پارچه کنفی می تواند در تولید لباسهای خنک تابستانی مورد استفاده قرار گیرد.    

لیست قیمت گونی کنفی در سال ۹۸

لیست قیمت گونی کنفی در سال 98ارزیابی لیست قیمت گونی کنفی در سال ۹۸ نشان دهنده این امر است که توجه به آن هر روزه بیشتر و بیشتر می شود. اخیرآ این کالا مورد توجه هنرمندان جهت تولید صنایع دستی و کارهای هنری قرار گرفته است. امروزه از نخ های کنفی در تولید:

  • پادری
  • فرش
  • آویز تزیینی
  • گلهای تزییتی
  • روکش کردن لوازم کهنه و قدیمی و تبدیل آنها به لوازم جدید و کاربردی

استفاده می شود. تولید این گونه محصولات بستگی به سلیقه و خلاقیت کاربر دارد و می تواند فراتر از ذهن هر بیننده و شنونده ای باشد. زنان خانه دار جهت تولید محصولات فوق اقدام به خرید آن نموده و مورد مصرف قرار می دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت ساختمانی چیست؟ این محصولات چگونه می توانند به پیشرفت فرآیند کار در پروژه های مختلف کمک کنند؟ این مرکز توانسته در یزد و دیگر مراکز ا

پاسخی بگذارید