بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه گونی / قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی ساده

قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی ساده

قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی ساده متفاوت است و به جنس و نیز جداره ی آن بستگی دارد. هر چقدر این محصولات سایز های بزرگی داشته باشند و نیز جداره ی ضخیم تری داشته باشند قیمت آن هم بیشتر می شود و برعکس هر چقدر نازکتر و سایز آن ها کوچکتر باشد قیمت پایین تری دارند. محصولات پلاستیکی از پلی اتیلن ساخته می شود و به هر حال قیمت این ماده ی پلاستیکی تا حدودی گران است. برای مطلع شدن از قیمت کیسه گونی پلاستیکی می توانید به سایت های کارخانه مراجعه کرده و با شماره تلفن هایی که در این سایت ها هست با مراکز تولیدی تماس بگیرید و از چگونگی فروش گونی پلاستیکی مطلع شوید. 

قیمت فروش کیسه گونی پلاستیکی ساده

لیست قیمت رول گونی پلاستیکی ساده

لیست قیمت رول گونی پلاستیکی سادهلیست قیمت رول گونی پلاستیکی ساده مختلف است و این رول ها در اندازه ی های مختلف و در سایزبندی های مختلف تولید می شوند. سایزبندی های بزرگ و ضخیم تر قیمت های بالاتری دارند. رنگ و نوع پوشش این محصولات هم مختلف است و برای این که بخواهیم نیازمان را برطرف کنیم باید گونی را خریداری کنیم که بتواند به راحتی نیازهای ما را برطرف کند.

 گونی سه خط پسته در فصل تابستان و قبل از برداشت محصول توسط کشاورزان به کارخانجات سفارش داده می شود. کارخانه در بسته های چندین عدد و به صورت عمده ای این محصولات را برای کشاورز می فرستد. 

مرکز فروش انواع گونی نخی در بازار

مرکز فروش انواع گونی نخی در بازارمرکز فروش انواع گونی نخی در بازار دایر می باشد و به صورت اینترنتی و یا مستقیم و به قیمت درب کارخانه انواع محصولات را به مشتری عرضه می کند. این محصولات براساس سایز و نیز جنس آن مختلف می باشند. گونی نخی از الیاف تشکیل شده است و با توجه به این که این الیاف از چه جنسی باشند و ضخامت این محصولات چگونه است قیمت های متفاوتی دارند. 

این محصول در سایزبندی مختلف تولید می شوند.  این گونی های نخی به خاطر این که هوا را به خوبی درونشان جابه جا می کنند و خنک کننده می باشند برای انبارهای آرد و یا گندم و جو به کار می رود. و هم به صورت عمده ای  و هم به صورت جزئی از مراکز خرید قابل دستیابی می باشند. 

خریدار اصلی گونی پلاستیکی رولی

خریدار اصلی گونی پلاستیکی رولیخریدار اصلی گونی پلاستیکی رولی کارخانجات و صنایع بزرگ و کوچک تولیدی می باشند که این محصولات را به صورت عمده ای از کارخانه خریداری و مورد استفاده قرار می دهند. این محصولات در رول های بزرگ و کوچک تولید می شود و با توجه به جنس گونی ها قیمت های متفاوتی دارد. 

برای خرید انواع گونی پلاستیکی مشکی رولی و یا رنگ های دیگر می توانید به سایت کارخانه مراجعه کرده و سفارش خرید بدهید. به خاطر قیمت بالای این محصولات انواع گونی پلاستیکی دست دوم در کنار محصولات درجه یک به فروش می رسد. خریداران این محصولات کشاورزان و یا تره بارها و یا مغازه داران داخل بازارهای میوه فروشی می باشند. قیمت این محصولات پایین تر است و برای خریداران مناسب می باشد. 

کارگاه تولیدی گونی لمینت در کشور

کارگاه تولیدی گونی لمینت در کشورکارگاه تولیدی گونی لمینت در کشور مشغول فعالیت می باشد و انواع محصولات لمنیت و ضد آب را تولید می کند. لمینت اسم مایعی است که بر روی گونی استفاده می کنند تا مانع از نفوذ آب به  درون گونی شود. تولید گونی پلاستیکی و لمینت متناسب با نیاز بازار انجام می شود و بیشتر این گونی ها و به خصوص نمونه ی  لمینتی به سفارش صنایع بزرگ تولیدی انجام می شود. 

حک کردن برچسب این شرکت ها بر روی این گونی ها از جمله مواردی است که کارخانجات متناسب با نیاز مشتری و سلیقه ی او انجام می دهند. قیمت این محصولات سفارشی بیشتر از نوع ساده و معمولی می باشد و جنس این محصولات هم با توجه به نیاز مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش کیسه گونی با کیفیت در تهران و شهرستان ها

بازار فروش کیسه گونی با کیفیت در نقاط مختلف کشور عرضه کننده انواع و اقسام کیسه گونی می باشد. کیسه نوعی وسیله است که از مواد اولیه مختلف ساخته می شود و برای حمل

پاسخی بگذارید