بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / رول گونی / قیمت رول گونی پلاستیکی در سراسر بازار

قیمت رول گونی پلاستیکی در سراسر بازار

امروزه کارخانه های زیادی در سراسر کشور به تولید رول گونی پلاستیکی به صورت گسترده می پردازند که قیمت این محصول بسته به کیفیت آن متغیر می باشد.

جنس این رول گونی های پلاستیکی با یک دیگر متفاوت می باشد و هرچه در تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی استفاده شود، در نتیجه قیمت آن نیز بالا تر می رود.

کارخانه های تولید رول گونی پلاستیکی، این محصول را پس از تولید، در بازار های فروش آن در سراسر کشور عرضه می کنند که که در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد و با توجه با کاربرد و کارایی و مواد اولیه موجود در آن دارای قیمت های متفاوت می باشد.

قیمت رول گونی پلاستیکی در سراسر بازار

رول گونی پلاستیکی بهتر است یا کیسه کنفی؟

رول گونی پلاستیکی بهتر است یا کیسه کنفی؟ معمولا مواد اولیه رول گونی های پلاستیکی از پلیمر می باشد به همین دلیل این محصول را طی فرایند های مختلف تولید می کنند که در ساختار آن از مواد اولیه ای به نام پلی پروپیلن استفاده می شود.

پلی پروپیلن در واقع مواد اولیه پلیمری هستند که امروزه بخش وسیعی از صنعت کشور ما را تشکیل می دهند و در تولید بسیاری از محصولات کاربرد دارند.

هم چنین این مواد بسیار مقاوم هستند و در برابر شرایط آب و هوایی واکنش نشان نمی دهند به همین دلیل یکی از مواد اولیه مهم در تولید رول گونی های پلاستیکی محسوب می شوند.

امروزه تولید رول گونی های پلاستیکی به دلیل کاربرد های فراوانی که در صنایع مختلف دارد، به صورت وسیعی انجام می شود.

از رول گونی های پلاستیکی در برای جابجایی مواد و ابزار های مختلف استفاده می شود. رول گونی کنفی نیز در کارخانه ها به صورت گسترده تولید می شود.

هر چند که کیسه های کنفی برای حفاظت از محیط زیست بسیار مناسب می باشد اما متاسفانه امروزه استفاده بسیار گسترده ای از رول گونی های پلاستیکی در صنایع مختلف می شود.

رول گونی های پلاستیکی که به دلیل مواد شیمیایی استفاده شده در آن، بسیار برای محیط زیست به نسبت کیسه های کنفی زیان آور می باشد، زیرا تجزیه پلاستیک ها سال های زیادی طول می کشد‌ تا از چرخه محیط زیست خارج شود.

صادرات رول گونی پلاستیکی اصل

صادرات رول گونی پلاستیکی اصل امروزه کارخانه های تولید رول گونی های پلاستیکی به عرضه گسترده این محصول در بازار های فروش آن می پردازند.

هم چنین صادرات رول گونی های پلاستیکی و کنفی به سایر کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس مانند عراق، افغانستان، هند، پاکستان، عمان با کیفیت بالا و در سطح استاندارد های بین المللی انجام می شود.

باید توجه داشت که رول گونی ها را از مراکز فروش این محصول و نمایندگی های شرکت تهیه کنیم تا بتوانیم به قیمت پخش و به صورت عمده بتوانیم آن را فراهم نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

پاسخی بگذارید