مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رول کیسه PP در مراکز عمده فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرغوب ترین رول کیسه PP در تهرانفروش عمده رول کیسه PP در کشور

پلیمرها در صنایع امروزی نقش بسزایی دارند. یکی از موارد استفاده از آنان، در ساخت رول کیسه PP (پلی پروپیلن) می باشد. باید بگوییم که این محصول را در ابعاد مختلفی می سازند که ظرفیت های گوناگونی دارد. گفتنی است، قیمت این رول کیسه ها در مراکز عمده فروشی، متنوع اعلام می گردد که این مسئله بستگی به سایز و کیفیت آن دارد. قیمت رول کیسه PP در مراکز عمده فروش

مرغوب ترین رول کیسه PP در تهران

مرغوب ترین رول کیسه PP در تهران در تهران، به راحتی می شود مرغوب ترین رول کیسه PP را تهیه کرد. قابل ذکر است که چنین محصولی، به دو شکل لمینت دار و ساده ساخته می شود. آنان را شرکت های تولیدی به وسیله دستگاه های مجهز می سازند و سعی می نمایند تا از بهترین مواد اولیه، کار گرفته و بنابراین، محصولی در خور توجه را عرضه نمایند. 

بیشتر این رول کیسه ها از ترکیب 5% پلی اتیلن و 95% پلی پروپیلن ساخته می شوند. قابل ذکر است، این رو گونی ها، از نظر عرض نیز تنوع بالایی دارند. به همین دلیل است که در صنایع بسته بندی متفاوتی مورد توجه واقع شده اند. عموماً پهنای این کیسه ها 25 سانتی متر است و تا 200 سانتی متر نیز وجود دارد. 

ویژگی های بهترین نوع این محصول، را در این جا برای شما بیان می کنیم تا در هنگام خرید، نوع درجه یک را به دست آورید: 

  • مقاومت بالایی در برابر کشش دارند. 
  • راحت انواع مواد در آن جا می شود. 
  • به راحتی می توان آنان را حمل کرد. 
  • در رنگ های متنوعی ساخته می شوند. 
  • رطوبت به درون ‌شان نفوذ نمی کند. 
  • ضد اشعه یو وی هستند. 

فروش عمده رول کیسه PP در کشور

فروش عمده رول کیسه PP در کشور کیسه گونی های رولی را از به شکل یک یا دو لا می سازند. آنان را عموماً از جنس نخ های 2 و یا 2.5 میلیمتری تولید کرده و به و همین دلیل، ظاهری شیک و زیبا دارد. باید گفت، فروش عمده رول کیسه PP در کشور نیز بر اساس ضخامت، استحکام، تراکم و غیره موارد دیگر، در نرخ های متفاوتی صورت می گیرد. 

عموماً بافت این محصولات نیز به شکل زیر بافت و یا شطرنجی است که کیفیت و کارایی آن را بالا می برد. قابل ذکر است که این کیسه در رنگ های شفاف، مات، شیشه ای و بی رنگ نیز عرضه می شوند. به این موضوع نیز دقت کنید که رول کیسه پلی پروپیلن در ضخامت و وزن های متنوعی ارائه می گردد. 

فروش عمده کیسه رولی پی پی، به وسیله عرضه کننده این سایت هم انجام می شود و شما از هر نقطه کشور، می توانید سفارش خود را ارائه دهید. 

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید