بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / گونی / قیمت استثنایی رول گونی پلاستیکی

قیمت استثنایی رول گونی پلاستیکی

 رول گونی پلاستیکی در حقیقت یک رول است که لایه های زیادی از پارچه اولیه مورد نیاز برای دوخت گونی بر روی آن پیچیده شده است، این رول ها شامل بهترین جنس های گونی هستند و امکان تولید انواع گونی از آنها وجود دارد. برای رول های گونی پلاستیکی قیمت های بسیار استثنایی در نظر گرفته می شود و امکان خرید آنها با کمترین هزینه ها برای افراد در اقصی نقاط ایران امکان پذیر است. 

قیمت استثنایی رول گونی پلاستیکی

عوامل موثر در کیفیت رول گونی پلاستیکی

عوامل موثر در کیفیت رول گونی پلاستیکی  همانطور که می دانید از گونی ها استفاده های مختلفی می شود و بسیاری از محصولات را تنها در آنها حمل و نگهداری می کنند؛ به همین علت ساخت آنها از رول های گونی همواره انجام می شود و برای تولید گونی های باکیفیت معمولا بهترین رول های گونی را خریداری می کنند. 

امروزه رول های گونی فراوانی از جنس های مختلفی تولید می شود که در آنها معیار های خاصی در نظر گرفته شده است، اما همواره برخی امور بر کیفیت رول گونی اثر گذار است که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • جنس ماده به کار رفته در تولید آنها 
  • میزان مقاومت و دوام آنها 
  • میزان پهنی رول های گونی که در حقیقت تعیین کننده ی سایز گونی های تولیدی از آنها است. 
  • نوع بافت گونی 
  • رنگ گونی 
  • میزان مقاومت آن در برابر انواع رطوبت ها
  • میزان پهنی و باریکی الیاف های به کار رفته در آنها 
  • شکل لبه های پارچه بر روی رول     

مراکز عرضه رول گونی پلاستیکی در اصفهان

مراکز عرضه رول گونی پلاستیکی در اصفهان  امروزه در کشور ما نیز با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و نیز تکنولوژی های روز رول های گونی باکیفیت و استاندارد در انواع رنگ ها و ابعاد مختلف تولید می شود که امکان تولید انواع گونی در سایزهای مختلف و سایر محصولات مشابه را برای افراد امکان پذیر کرده است. 

مراکز عرضه رول گونی پلاستیکی در اصفهان بهترین رول های گونی را که از بهترین مواد اولیه تولید شده اند و استاندارد لازم را برای تولید انواع گونی دارند، برای خریداران فراهم آورنده اند و امکان خرید آنها را در اقصی نقاط ایران از روش های مختلف امکان پذیر کرده اند. 

همچنین قیمت هایی که برای آنها در نظر گرفته شده است به معیار های مختلفی مانند نوع پارچه، تعداد دور های پارچه در رول، نوع بافت گونی و… بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمتی که برای آنها در نظر گرفته می شود بسیار مناسب و ارزان می باشد و امکان خرید آنها با بهترین هزینه ها برای افراد وجود دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت ساختمانی چیست؟ این محصولات چگونه می توانند به پیشرفت فرآیند کار در پروژه های مختلف کمک کنند؟ این مرکز توانسته در یزد و دیگر مراکز ا

پاسخی بگذارید