بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / فروش فوق العاده کیسه برنج بزرگ مرغوب

فروش فوق العاده کیسه برنج بزرگ مرغوب

انواع کیسه برنج بزرگ در جنس های مرغوب نخی و پلی پروبیلن از طریق مراکز تولید کننده کیسه در کشور به صورت اینترنتی عرضه می شود. در حال حاضر فروش فوق العاده این محصول همراه با تخفیفات ویژه در حجم عمده از طریق این سایت انجام می گیرد.

فروش فوق العاده کیسه برنج بزرگ مرغوب

مواد اولیه کیسه برنج بزرگ از چیست؟

مواد اولیه کیسه برنج بزرگ از چیست؟ برنج غذای پر مصرفی در ایران می باشد که باید در کیسه های مناسبی نگهداری شود تا سالم و باکیفیت به دست مشتریان در ایران و حتی کشور های مختلف برسد. هر چه کیسه های کلفت تر و ضخیم تر باشند مسلما احتمال ساییدگی و پارگی شان کمتر است و جنس یک کیسه خوب می تواند حتی در فروش بهتر خود برنج بسیار تاثیر گذار باشد.  

شما در بازار دیده اید که هم برنج های ایرانی و هم برنج های خارجی را در بسته های دوخته شده ۱۰ یا ۲۰ عرضه می کنند. اما باید جنس کیسه برنج خوب باشد، تا از مشکلاتی از قبیل پاره شدن کیسه در حین حمل و نقل و حتی تغییر کیفیت برنج به وجود نیاید.

مواد اولیه کیسه های برنج در سه دسته زیر تقسیم می شوند:

  1. پلاستیک
  2. نخ
  3. پلی پروبیلن
  4. کنفی

در واقع جنس نخ و پلی پروبیلن و کنف بسیار بهتر و ماندگارتر از جنس پلاستیک هستند. کیسه پلاستیکی بر اثر کشیدن روی زمین یا برخورد با جسم تیز به سرعت پاره می شود و می توان گفت اصلا برای نگهداری برنج مناسب نیست.

کیسه های پلاستیکی نیز که به وفور استفاده می شون و اکثرا آن را در بازار دیده اید که به صورت زیپ دار هستند و داخل کیسه از یک گونی نازک برنج استفاده شده است. یعنی همین دو لایه بودن سبب می شود که برنج به راحتی از کیسه بیرون نریزد.

قیمت کیسه برنج بزرگ در سال جاری

قیمت کیسه برنج بزرگ در سال جاری  کیسه یکی از محصولات مورد نیاز کارخانه های فرآوری برنج می باشد. در شمال ایران درصد سفارش کیسه برنج بزرگ و متوسط بالا می باشد. برنج ایرانی طعم خوشمزه ای دارد و برای حفظ ماندن این طعم و کیفیت تا دست مشتری باید در یک کیسه مرغوب نگهداری شود.

قیمت کیسه برنج در مقایسه با خود برنج اصلا بالا نمی باشد. اما قطعا هر چه کیفیت بالاتر رود قیمت نیز بیشتر می شود. مثلا ارزان ترین جنس پلاستیک است در حالیکه کیسه های کنفی قیمت بالاتر و جنس فوق العاده محکم تری دارند.

اما این محصول نیز در حجم های عمده خرید و فروش می شود. یعنی شما می توانید حتی از طریق اینترنت عرضه کننده گان و وارد کنندگان آن را بیابید و قیمت روز سال جاری را مطلع شوید و سپس سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید