مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده کیسه آرد عمده در کرمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قدم به قدم با تولید انواع کیسه آرد قیمت کیسه آرد عمده در سال 2020

هماطور که می دانید سال هاست که کیسه آرد عمده با ماشین های حمل به درب نانوایی های سنتی و صنعتی مراجعه کرده و آرد مورد نیاز آن ها را برای یک ماه یا حتی بیشتر تامین می کند. در این فروش عمده شما می توانید گونی های سفید و ۱۰۰ یا ۵۰ کیلویی آرد را ببینید. مرکز تولید گونی های آرد کارخانجات صنعتی شهر کرمان است، این تولید کننده می تواند با ماشین های پخش هر روزه آرد مورد نیاز مصرف کنندگان و مغازه های نانوایی را تامین کند.

فروش فوق العاده کیسه آرد عمده در کرمان

قدم به قدم با تولید انواع کیسه آرد

قدم به قدم با تولید انواع کیسه آرد تولید انواع کیسه آرد در کارخانجات صنعتی روزانه به مقدار زیادی انجام خواهد شد. کیسه ذکر شده با داشتن نخ های پلاستیکی ضخیم و در هم تنیده شده برای نگهداری و بسته بندی آرد در وزن های مختلف گزینه مناسبی بوده و حتی می توان آن را در مسافت های طولانی بین شهری به راحتی با کامیون حمل کرد.
برای تولید کیسه آرد باید ابتدا پلاستیک ساخته شده از جنس پلی پروپیلن را به خمیر تبدیل کرد و در دستگاه های مختلف برای برش و الیاف زنی قرار داد. الیاف های برش خورده پلاستیکی به صورت لایه های نازک بر روی هم قرار می گیرند. با چرخ کردن این لایه ها به یکدیگر می توان گونی های پلاستیکی را در سایزهای مختلف به هم وصل کرد و گونی مورد نظر را تهیه نمود.
در این روش قدم به قدم مراحلی مانند قالب گیری و خنک کاری وجود دارد که برای راحتی کار باید به دقت انجام شود.
این گونی ها هم چنین برای دیگر صنایع و محصولات غذایی مانند آرد ذرت، آرد برنج، آرد نخودچی و سبوس گندم و جو کارایی دارند.
جنس گونی های مورد نظر به گونه ای است که در برابر رطوبت و نم مقاوم بوده و مانع از خیس شدن و خراب شدن محتویات داخل بسته بندی خواهد شد. 

قیمت کیسه آرد عمده در سال 2020

قیمت کیسه آرد عمده در سال 2020 قیمت کیسه آرد به عوامل مختلفی مانند جنس آرد، میزان سبوس داخل آن، وزن محصول، تاریخ انقضا و نحوه بسته بندی بستگی دارد. این گونی ها می توانند وزن های 10، 20، 30، 40 ،50 کیلویی را به راحتی تحمل کرده و از این رو یکی از کم هزینه ترین راه ها برای بسته بندی آرد می باشد.
قیمت کیسه آرد به صورت عمده در سال 2020 به تغییرات قیمت محصولات کشاورزی مانند گندم بستگی زیادی دارد و از این جهت است که قیمت مواد اولیه در قیمت نهایی محصول تاثیر خواهد گذاشت.
نان که سال هاست قوت غالب مردم در تمامی قشرها و طبقه ها می باشد و جز خوراکی های پر مصرف و اصلی است از آرد برای درست کردن آن استفاده می گردد، بنابراین باید برای بسته بندی و نگهداری آرد از کیسه های تمیز و بهداشتی و سالم استفاده نمود.    

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید