بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / فروش انواع رول کیسه پلاستیکی باکیفیت فوق العاده

فروش انواع رول کیسه پلاستیکی باکیفیت فوق العاده

نمایندگی فروش انواع رول کیسه پلاستیکی، برای نخستین بار در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. تمامی این رول ها، قبل از رسیدن به خط فروش، از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار گرفته اند. مواد به کار رفته در تولید آن، کاملا بی ضرر می‌باشند.
فروش انواع رول کیسه پلاستیکی باکیفیت فوق العاده

آنچه در مورد رول کیسه پلاستیکی نمی دانید

آنچه در مورد رول کیسه پلاستیکی نمی دانید اگر می خواهید در مورد رول کیسه پلاستیکی، بیشتر بدانید، با ما همراه باشید. ممکن است فکر کنید که این رول ها فقط برای مصارف خانگی کاربرد دارند، اما شاید جالب باشد که بدانید این محصول در ساخت و ساز ها نیز مورد توجه معماران و کارگران ساختمان قرار گرفته است. در واقع بتنی که برای ساخت ساختمان ها استفاده می شود، نیازمند یک پوشش مناسب می باشد. رول کیسه پلاستیکی انتخاب مناسبی برای پوشش بتن ها است. یکی دیگر از کاربرد های این محصول، برای حفاظت سقف ها در برابر رطوبت ناشی از باران می باشد. در بسیاری از روستا های محروم، مردم از این کیسه ها به عنوان یک عایق برای پشت بام خود استفاده می نمایند. سال های بسیار زیادی است که رول کیسه پلاستیکی در صنایع مختلف تمامی کشور ها استفاده می گردد. کارخانه های تولید محصولات پلاستیکی، این کیسه ها را در ضخامت های مختلف تولید می کنند. نازک ترین مدل آن، در مصارف خانگی کاربرد دارد. ضخیم ترین کیسه ها نیز به عنوان بستری برای بتن ها در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ضخامت آن به ۱۰۰۰ میکرون نیز می رسد. در ساخت برخی از این رول ها از موادی استفاده می شود که سبب افزایش انعطاف پذیری آنان می گردد و هزینه این کیسه های منعطف، از کیسه های معمولی بیشتر است. در تولید برخی از آن ها، از مواد نانو تکنولوژی استفاده شده است و به همین خاطر مقاوم تر هستند و قابلیت شست و شو دارند. کیسه های نانو، در سایز های کوچک، بزرگ و متوسط تولید می‌شوند که معمولا سایز کوچک آن دارای کاربرد بیشتری برای مصارف خانگی هستند.

عرضه مستقیم انواع رول کیسه پلاستیکی

عرضه مستقیم انواع رول کیسه پلاستیکی طی سال های اخیر، تقاضای مردم کشور ما از انواع رول کیسه پلاستیکی بسیار افزایش یافته است. علت این امر، کاربرد زیاد این محصولات می باشد. به همین خاطر، کارخانه های کشور ما، اقدام به تولید این رول ها نمودند. هزینه رول کیسه پلاستیکی، به ضخامت آن بستگی دارد. هر چقدر که کیسه ضخیم تر باشد، گران تر خواهد بود. معمولا از کیسه های ضخیم، برای حفاظت خانه های روستایی در مقابل باران استفاده می شود و نوع نازک آن برای مصارف آشپزخانه کاربرد دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید