مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع رول کیسه پلاستیکی باکیفیت فوق العاده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه در مورد رول کیسه پلاستیکی نمی دانیدعرضه مستقیم انواع رول کیسه پلاستیکی

نمایندگی فروش انواع رول کیسه پلاستیکی، برای نخستین بار در سال 1378 فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. تمامی این رول ها، قبل از رسیدن به خط فروش، از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار گرفته اند. مواد به کار رفته در تولید آن، کاملا بی ضرر می‌باشند.
فروش انواع رول کیسه پلاستیکی باکیفیت فوق العاده

آنچه در مورد رول کیسه پلاستیکی نمی دانید

آنچه در مورد رول کیسه پلاستیکی نمی دانید اگر می خواهید در مورد رول کیسه پلاستیکی، بیشتر بدانید، با ما همراه باشید. ممکن است فکر کنید که این رول ها فقط برای مصارف خانگی کاربرد دارند، اما شاید جالب باشد که بدانید این محصول در ساخت و ساز ها نیز مورد توجه معماران و کارگران ساختمان قرار گرفته است. در واقع بتنی که برای ساخت ساختمان ها استفاده می شود، نیازمند یک پوشش مناسب می باشد. رول کیسه پلاستیکی انتخاب مناسبی برای پوشش بتن ها است. یکی دیگر از کاربرد های این محصول، برای حفاظت سقف ها در برابر رطوبت ناشی از باران می باشد. در بسیاری از روستا های محروم، مردم از این کیسه ها به عنوان یک عایق برای پشت بام خود استفاده می نمایند. سال های بسیار زیادی است که رول کیسه پلاستیکی در صنایع مختلف تمامی کشور ها استفاده می گردد. کارخانه های تولید محصولات پلاستیکی، این کیسه ها را در ضخامت های مختلف تولید می کنند. نازک ترین مدل آن، در مصارف خانگی کاربرد دارد. ضخیم ترین کیسه ها نیز به عنوان بستری برای بتن ها در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ضخامت آن به 1000 میکرون نیز می رسد. در ساخت برخی از این رول ها از موادی استفاده می شود که سبب افزایش انعطاف پذیری آنان می گردد و هزینه این کیسه های منعطف، از کیسه های معمولی بیشتر است. در تولید برخی از آن ها، از مواد نانو تکنولوژی استفاده شده است و به همین خاطر مقاوم تر هستند و قابلیت شست و شو دارند. کیسه های نانو، در سایز های کوچک، بزرگ و متوسط تولید می‌شوند که معمولا سایز کوچک آن دارای کاربرد بیشتری برای مصارف خانگی هستند.

عرضه مستقیم انواع رول کیسه پلاستیکی

عرضه مستقیم انواع رول کیسه پلاستیکی طی سال های اخیر، تقاضای مردم کشور ما از انواع رول کیسه پلاستیکی بسیار افزایش یافته است. علت این امر، کاربرد زیاد این محصولات می باشد. به همین خاطر، کارخانه های کشور ما، اقدام به تولید این رول ها نمودند. هزینه رول کیسه پلاستیکی، به ضخامت آن بستگی دارد. هر چقدر که کیسه ضخیم تر باشد، گران تر خواهد بود. معمولا از کیسه های ضخیم، برای حفاظت خانه های روستایی در مقابل باران استفاده می شود و نوع نازک آن برای مصارف آشپزخانه کاربرد دارد.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید