مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه کیسه کاه عمده در سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل ریسندگی کیسه کاه را می دانید؟به روز رسانی قیمت کیسه کاه عمده در بازار

کیسه یکی از محصولاتی است که امروزه در انواع گوناگون و برای جابجایی محصولات مختلف به کار می‌روند. یکی از این موارد حمل و نقل کاه به صورت عمده و جزئی است که یکی از بهترین انواع خوراک طبیعی دام و طیور به شمار می‌اید و لذا شاید اشخاص زیادی به دنبال روشی برای خرید کیسه کاه عمده باشند. یکی از روش‌های خرید این محصولات، خرید از طریق فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده است. در صورتی که شما هم به دنبال خرید اینترنتی این محصولات هستید می‌توانید از طریق همین سایت این محصولات را سفارش دهید.

مراحل ریسندگی کیسه کاه را می دانید؟

کیسه کاه یکی از انواع کیسه است. فرآیند تولید این نوع کیسه‌ها به خودی خود شامل چهار مرحله اساسی و اصلی هستند که این چهار مرحله عبارتند از مرحله ریسندگی، مرحله بافندگی، مرحله چاپ، برش و دوخت و همچنین مرحله بسته بندی کیسه‌های کاه.

لازم به ذکر است  که این نوع کیسه‌ها عموما از مواد پلی پروپیلن تولید می‌شود.

در فرآیند ریسندگی کیسه کاه ابتدا باید نخ‌های پلی پروپیلن تولید شود و فرآیند تولید این نخ‌ها به این شکل است که در مرحله اول گرانول پلی پروپیلن رنگ مستربچ و یک سری مواد نرم کننده صنعتی را به دستگاه می‌دهند. ( نسبت مخلوط کردن این مواد بسته به پارامترهای مختلف متفاوت است.) پس از این مرحله، با استفاده از المنت‌های حرارتی این مواد ذوب می‌شوند و سپس به دیگی که شامل روغن داغ با حرارتی نزدیک به یکصد درجه سانتی گراد است منتقل می‌شوند. پس از عبور از این منطقه با استفاده از فشار هوا مواد به سمت یکسری دوش‌ها با ۶۴ سوراخ یک اندازه هستند برده می‌شوند.

بعد از این مرحله، این رشته‌ها را به سمت یکسری خنک کننده هل می‌دهند و در نتیجه رشته‌ها شکل و حالت می‌گیرند. پس از این مرحله، با استفاده از دستگاه‌ها‌ و غلتک‌های کشش رشته‌ها به اندازه‌های مناسب کشیده می‌شوند و بعد از آن، رشته‌های به وجود آمده به هم جوش می‌خورند و بعد از آن بر روی بوئین آن‌ها را می‌پیچند.

بعد از این مرحله کیسه‌های کاه با استفاده از دستگاه‌های جدید و پیشرفته ابتدا وارد مرحله بافندگی می‌شوند و پس از این مرحله آن ها را به اندازه‌های مختلف برش می‌دهند و می‌دوزند و سپس در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که هر کدام از این مراحل روال کاری خاص خود را دارد.

به روز رسانی قیمت کیسه کاه عمده در بازار

با توجه به تغییر و تحولاتی که در بازار کشور وجود دارد قیمت کیسه کاه نیز تغییر کرده است.

از طریق پل‌های ارتباطی موجود در این سایت می‌توانید با متخصصین ما در این حوزه ارتباط برقرار نمایید و سپس اطلاعات دقیقی در مورد آخرین قیمت انواع مختلف کیسه کاه به صورت عمده و جزئی در بازار به دست بیاورید.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید