مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه کیسه آرد عمده خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

جدیدترین کیسه آرد با کیفیت عالیتخفیف ویژه کیسه آرد عمده در مراکز تهران

آرد گندم یکی از مهمترین محصولات استراتژیک در تغذیه مردم ایران است و بیشترین میزان مصرف را در کشور ما دارا است. فرآیند حمل و نقل این محصول به صورت فله ای مقدور نیست چون باید تمام نکات بهداشتی در انتقال آن در نظر گرفته شود. از کیسه های مخصوصی برای بسته بندی آرد استفاده می شود. این کیسه ها باید دارای ویژگی های مناسبی برای نگه داری آرد در خود باشند تا کیفیت آرد تغییر نکند و در اندازه ای طراحی شوند که نقل و انتقال آنها به راحتی صورت گیرد. جدیدترین کیسه آرد با کیفیت چه ویژگی هایی دارد و نحوه تهیه کیسه آرد عمده به چه صورت است؟فروشگاه کیسه آرد عمده خوزستان

جدیدترین کیسه آرد با کیفیت عالی

جدیدترین کیسه آرد با کیفیت عالی

کیسه آرد با کیفیت عالی باید مجموعه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان از آن به عنوان کیسه آرد مناسب برای بسته بندی آرد استفاده کرد. چند مورد از این ویژگی ها به طور خلاصه عبارتند از :

جنس مناسب : کیسه های آرد جدید از مواد پلی پروپیلن ساخته شده اند. این مواد استحکام بسیار بالایی دارند و خصوصیت بارز آنها عدم انجام هر گونه با آرد است و به دلیل داشتن خصوصیت خنثی برای تهیه کیسه های آرد مناسبند.

عایق رطوبت : کیسه های آرد جدید مانع نفوذ هر گونه رطوبت به داخل کیسه می شوند. آرد نسبت به رطوبت بسیار حساس بوده و در اثر تماس با رطوبت به سرعت کیفیت خود را از دست می دهد.

مقاوم به نور خورشید : این کیسه ها در مقابل نور ماوراء بنفش بسیار مقاوم بوده و در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید کیفیت شان کاسته نمی شود و به اصطلاح نمی سوزند.

قیمت مناسب: مواد پلی پروپیلنی به کار رفته در ساخت این کیسه ها به وفور در صنایع پتروشیمی ایران تولید می شود و فراوانی زیاد و قیمت پایین این محصول باعث شده است قیمت تمام شده این کیسه ها پایین باشد.

تخفیف ویژه کیسه آرد عمده در مراکز تهران

تخفیف ویژه کیسه آرد عمده در مراکز تهران

کارخانجات تولید کننده آرد سالانه به مقدار بسیار زیادی کیسه با کیفیت برای نگه داری آرد نیاز دارند. همچنین کسانی که در امر صادرات انواع کیسه به کشورهای همسایه فعالیت دارند می توانند از کیسه آرد به عنوان گزینه مناسبی برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

با خرید عمده کیسه آرد از مراکز تهران علاوه بر این که می توانید جدیدترین نوع کیسه آرد با کیفیت را تهیه کنید می توانید از تخفیف کیسه آرد نیز برخوردار شوید.

تخفیف ویژه خرید عمده این امکان را فراهم می آورد تا با قیمت ارزان تری این کیسه را به دست آورید و قیمت تمام شده آرد کارخانه ای شما بیشتر باشد و از صادرات آن سود بیشتری کسب کنید.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید