بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / رول کیسه پلاستیکی / عرضه کنندگان رول کیسه پلاستیکی با تخفیف ویژه

عرضه کنندگان رول کیسه پلاستیکی با تخفیف ویژه

کیسه پلاستیکی با پیشرفت تکنولوژی و وجود علم شیمی به تدریج به وجود آمد و امروزه بسیار کاربرد دارد و از آن برای خرید و حمل بار در آن استفاده می شود. از آنجایی که انواع کیسه پلاستیکی طراحی و تولید می شود، هر شخصی بنا به نیاز خود یکی از انواع محصولات را انتخاب کرده و اقدام به خرید می کند.رول کیسه پلاستیکی یکی از انواع مدل های کیسه پلاستیکی است که به دلیل رول بودن فضای کمی را اشغال می کند و به همین دلیل مورد استقبال عموم قرار دارد. عرضه کننده رول کیسه پلاستیکی با تخفیف ویژه در فروشگاه های زنجیره ای و سایت های فروش وجود دارد.

عرضه کنندگان رول کیسه پلاستیکی با تخفیف ویژه

رول کیسه پلاستیکی چیست؟

رول کیسه پلاستیکی چیست؟ کارخانه های پلاستیک سازی انواع رول کیسه را در سایز های مختلف و با ما بری های متفاوت با کیفیت عالی و بدون مواد ضایعاتی تولید و پخش می کنند.

در گذشته مواد اولیه ی کیسه های پلاستیکی از پلی اتیلن بود و به نایلون معروف بودند، ولی در تولیدات جدید از نایلکس هم استفاده می کنند.

اگر بخواهیم تفاوت ظاهری نایلون و نایلکس را بیان کنیم به این نتیجه می رسیم که نایلون ها شفاف، نرم و براق هستند.

اما نایلکس خشن و دارای ضخامت بسیار کم می باشد که با آن می توان انواع محصولات پلاستیکی که نیاز به ضخامت کم دا مد را تولید کرد.

برای نمونه انواع نایلون های گلخانه ای، نایلون حبوبات،شیرینگ، نایلون چاپی دسته بندی دار و نایلون حباب دار از این نوع هستند.

برای نایلکس هم می توان به این موارد اشاره کرد:

  • سفره یکبار مصرف
  • کیسه زباله رولی
  • نایلکس های فروشگاهی
  • دستکش یکبار مصرف
  • نایلکس چاپی رکابی
  • کیسه فریزر

حالا این سوال مطرح می شود که رول کیسه پلاستیک چیست؟ 

برای پاسخ به این سوال باید گفت که به دلیل اینکه هر جسمی به صورت رولی جای کمتری را اشغال می کند به همین دلیل سازندگان به فکر تولید کیسه های نخی و پلاستیکی رولی با پروفاژ خوب کرده اند.

شما می توانید کیسه رولی را در چمدان،سبد پیکنیک، اتومبیل، کوله پشتی و …به راحتی و بدون اشغال کردن فضای زیاد با خود داشته باشید و از آن در  موقع نیاز استفاده کنید.


کارخانجات تولید رول کیسه پلاستیکی در سنندج

کارخانجات تولید رول کیسه پلاستیکی در سنندج در همه ی شهرهای ایران از جمله اصفهان، بوشهر، تهران و …کارخانه جات تولید رول کیسه پلاستیکی وجود دارد.

در استان کردستان به دلیل بازیافت زیاد کارخانه های متعددی را در سال های اخیر راه اندازی کرده اند که در آن مواد بازیافتی را تبدیل به مواد قابل مصرف از جمله کیسه پلاستیکی می کنند.

شما با مراجعه به نمایندگی های کارخانجات تولید کیسه به صورت حضوری یا تلفنی و حتی از طریق اینترنت می توانید سفارشات خود را داده و آن را به موقع تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع نامحدود رول کیسه پلاستیکی به نقاط مختلف

توزیع نا محدود رول پلاستیکی به نقاط مختلف در دستور کار اصلی شرکت های تولید و توزیع کننده معتبر قرار گرفته است. این شرکت ها تلاش می کنند تا رول کیسه پلاستیکی را

پاسخی بگذارید