مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیسه برنج بزرگ به کشور همسایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع کیسه برنج بزرگ تهرانشرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ درجه یک

گونی یا کیسه برنج از گذشته تا به امروز یکی از اصلی ترین بسته بندی های انواع برنج، گندم و حتی آرد محسوب می شوند که در اندازه ها و سایز های، کوچ، متوسط و بزرگ طراحی و تولید می گردند و در حجم های انبوه در اختیار تولید کنندگان، برنج کاران و یا کارخانه های برنج کوبی قرار می گیرند تا برای جابه جایی و بسته بندی محصولات خود از آنها استفاده نمایند.
کشور ما سالهاست که در زمینه تولید این کیسه ها به خود کفایی رسیده و نه تنها نیاز و تقاضای بازار های داخلی را تامین نموده، بلکه به صادرات انواع کیسه برنج بزرگ و کوچک به سایر کشورها به ویژه کشور های همسایه نیز می پردازد. 

صادرات کیسه برنج بزرگ به کشور همسایه

معرفی انواع کیسه برنج بزرگ تهران

معرفی انواع کیسه برنج بزرگ تهران در گذشته کیسه های مورد استفاده برای حمل و نقل و بسته بندی برنج از تنوع اندکی برخوردار بود اما در یال های اخیر انواع این محصول را در سایز های یک کیلویی تا صد کیلویی طراحی و تولید می کنند. کیسه های برنج تولید شده توسط شرکت های داخلی دارای مرغوبیت بسیار مطلوبی بوده که بسیاری از کشور های همجوار مانند پاکستان، هند، افغانستان و …  خواهان خریداری این محصول برای بسته بندی تولیدات خود هستند. 

بسیاری از وارد کنندگان و تولید کنندگان برنج برای ارائه محصولات خود با بهترین بسته بندی و عرضه ی آن به بازار فروش داخلی و حتی خارجی به سفارش انواع کیسه برنج دسته دار، دارای زیب، و همچنین دارای طرح ها و لوگو های چاپی مخصوص شرکت مربوطه می پردازند و محصول برنج خود را با بهترین و جذاب ترین بسته بندی ممکن به بازار معرفی می کنند. همان طور که می دانید عامل بسته بندی یکی از تاثیر گذار ترین فاکتور های بازاریابی و فروش بالای هر محصولی می باشد که سبب جذب مشتری می گردد. 

شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ درجه یک

شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ درجه یک بیشتر فعالان عرصه خرید و فروش برنج و شرکت های بازرگانی تمایل دارند تا کیسه های مورد نیاز خود را به صورت عمده و انبوه از شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ که تولیداتی درجه یک و با درجه استاندارد مناسب ارائه می دهند، خریداری نمایند. به همین جهت این تولید کنندگان به صورت رسمی و مستقیم با شرکت تولید کیسه با عقد قرارداد های چندساله به صورت مداوم همکاری داشته و با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت کیسه های برنج سفارشی خود، خریدی مقرون به صرفه و مناسب را نیز تجربه می نمایند. 

همان طور که اشاره نمودیم این شرکت های تولیدی کیسه برنج داخلی بخش عمده ای از نیاز بازار را تامین می نمایند. 

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید