بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / صادرات کیسه برنج بزرگ به کشور همسایه

صادرات کیسه برنج بزرگ به کشور همسایه

گونی یا کیسه برنج از گذشته تا به امروز یکی از اصلی ترین بسته بندی های انواع برنج، گندم و حتی آرد محسوب می شوند که در اندازه ها و سایز های، کوچ، متوسط و بزرگ طراحی و تولید می گردند و در حجم های انبوه در اختیار تولید کنندگان، برنج کاران و یا کارخانه های برنج کوبی قرار می گیرند تا برای جابه جایی و بسته بندی محصولات خود از آنها استفاده نمایند.
کشور ما سالهاست که در زمینه تولید این کیسه ها به خود کفایی رسیده و نه تنها نیاز و تقاضای بازار های داخلی را تامین نموده، بلکه به صادرات انواع کیسه برنج بزرگ و کوچک به سایر کشورها به ویژه کشور های همسایه نیز می پردازد. 

صادرات کیسه برنج بزرگ به کشور همسایه

معرفی انواع کیسه برنج بزرگ تهران

معرفی انواع کیسه برنج بزرگ تهران در گذشته کیسه های مورد استفاده برای حمل و نقل و بسته بندی برنج از تنوع اندکی برخوردار بود اما در یال های اخیر انواع این محصول را در سایز های یک کیلویی تا صد کیلویی طراحی و تولید می کنند. کیسه های برنج تولید شده توسط شرکت های داخلی دارای مرغوبیت بسیار مطلوبی بوده که بسیاری از کشور های همجوار مانند پاکستان، هند، افغانستان و …  خواهان خریداری این محصول برای بسته بندی تولیدات خود هستند. 

بسیاری از وارد کنندگان و تولید کنندگان برنج برای ارائه محصولات خود با بهترین بسته بندی و عرضه ی آن به بازار فروش داخلی و حتی خارجی به سفارش انواع کیسه برنج دسته دار، دارای زیب، و همچنین دارای طرح ها و لوگو های چاپی مخصوص شرکت مربوطه می پردازند و محصول برنج خود را با بهترین و جذاب ترین بسته بندی ممکن به بازار معرفی می کنند. همان طور که می دانید عامل بسته بندی یکی از تاثیر گذار ترین فاکتور های بازاریابی و فروش بالای هر محصولی می باشد که سبب جذب مشتری می گردد. 

شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ درجه یک

شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ درجه یک بیشتر فعالان عرصه خرید و فروش برنج و شرکت های بازرگانی تمایل دارند تا کیسه های مورد نیاز خود را به صورت عمده و انبوه از شرکت تولیدی کیسه برنج بزرگ که تولیداتی درجه یک و با درجه استاندارد مناسب ارائه می دهند، خریداری نمایند. به همین جهت این تولید کنندگان به صورت رسمی و مستقیم با شرکت تولید کیسه با عقد قرارداد های چندساله به صورت مداوم همکاری داشته و با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت کیسه های برنج سفارشی خود، خریدی مقرون به صرفه و مناسب را نیز تجربه می نمایند. 

همان طور که اشاره نمودیم این شرکت های تولیدی کیسه برنج داخلی بخش عمده ای از نیاز بازار را تامین می نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید