بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / صادرات نامحدود کیسه کاه پلی پروپیلن اعلا

صادرات نامحدود کیسه کاه پلی پروپیلن اعلا

 کیسه کاه پلی پروپیلن یکی از بهترین و مناسب ترین ابزارها برای بسته بندی این محصول می باشد که به دلیل فراوانی مواد اولیه سازنده آن امکان صادرات نامحدود آن وجود دارد. مشخصات فنی کیسه کاه پلی پروپیلن چیست و از کجا می توان این نوع کیسه ها را بدون واسطه به صورت مستقیم خریداری نمود؟

صادرات نامحدود کیسه کاه پلی پروپیلن اعلا

مشخصات فنی کیسه کاه پلی پروپیلن

مشخصات فنی کیسه کاه پلی پروپیلن

از جمله محصولاتی که همه ساله در فصل تابستان به مقدار بسیار زیادی وجود دارد و به دلیل حجیم بودن آن نگهداری کردن و انتقال آن کار مشکلی می باشد کاه حاصل از محصولات کشاورزی مانند گندم و جو است. این محصول به عنوان ماده غذایی مورد مصرف دام ها برای انتقال و یا ذخیره نیازمند قرار گرفتن در بسته بندی های مخصوص می باشد.

با توجه به گسترش صنایع پتروشیمی در ایران و تولید مواد پلیمری مانند پلی پروپیلن انواع مختلف محصولات از این ماده به دست می آید. مواد پروپیلنی از مشتقات و پلیمرهای حاصل از نفت و صنایع پتروشیمی بوده که در تهیه انواع کیسه های پلاستیکی از جمله کیسه کاه مورد استفاده قرار می گیرند.

گرانول های پلی پروپیلن طی فرآیندی تبدیل به نخ های پروپیلنی شده و سپس به صورت تار و پود در قالب پارچه در می آیند. این پارچه ها در طول و عرض های مختلف تولید شده و برای تولید کیسه کاه برش داده می شوند.

کیسه های کاه جز بزرگ ترین انواع گونی پلاستیکی بوده که در مقابل رطوبت نفوذ ناپذیر هستند چون نفوذ رطوبت به درون کیسه و تماس با کاه باعث فساد کاه می شود.

از طرفی این کیسه ها  چون ممکن است در شرایط مزرعه مدت زیادی مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرند و بافت کیسه سوخته و قابلیت نگه داری کاه را نداشته باشند بنابراین مقاومت بالایی در برابر اشعه ماورا بنفش دارند.

کیسه پلی پروپیلن در ابعاد و رنگ های مختلفی ساخته و به بازار عرض می شوند. کیفیت این کیسه ها می تواند مرغوب و یا ساخته شده از مواد درجه دوم باشد.

دوخت حاشیه این کیسه ها باید بسیار محکم باشد زیرا علاوه بر این که این کیسه محفظه ای برای قرار دادن کاه است تا حد امکان در آن فشرده می شود تا بتواند حجم بیشتری را در خود جای دهد بنابراین کیفیت دوخت کیسه باید بالا باشد.

عرضه بدون واسطه انواع کیسه کاه پلی پروپیلن

عرضه بدون واسطه انواع کیسه کاه پلی پروپیلن  کیسه های پلی پروپیلنی کاه یکی از محصولات تولید شده در ایران هستند. توانایی و ظرفیت صادرات انواع کیسه کاه به کشورهای دیگر بسیار فراهم است. چنانچه در زمینه صادرات انواع کیسه فعالیت دارید کیسه کاه پروپیلنی گزینه مناسبی برای توسعه کسب و کار شما می باشد.

برای تهیه این محصول می توانید آن را بدون واسطه و به طور مستقیم از مرکز عرضه آن تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید