مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رول کیسه PP ارزان در مراکز فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کامل در مورد رول کیسه PP مرغوبقیمت رول کیسه PP در سال 99 چقدر است؟

رول کیسه PP از جمله محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد که با کمک  ماده ای به نام پلی پروپلین تولید می گردد و به دلیل استحکام بالا و وزن کم، طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است که نمونه های مختلف این محصول در مراکز فروش مربوط به آن عرضه خواهد شد.

رول کیسه PP ارزان در مراکز فروش

اطلاعات کامل در مورد رول کیسه PP مرغوب

اطلاعات کامل در مورد رول کیسه PP مرغوب

در حقیقت کیسه های پلی پروپلین یا به اختصار کیسه های pp به دلیل مواد به کار رفته در تولید آن، از استحکام بالا و وزن پایین برخوردار می باشند و از آن جایی که پایه ی مواد تشکیل دهنده این کیسه ها، الیاف مصنوعی پلی پروپلین بوده، بنابراین از قیمت پایینی برخوردار می باشد و در واقع می توان گفت که این نوع کیسه ها اقتصادی ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات خواهد بود.

در مورد رول کیسه pp، باید گفت که در بسیاری از موارد، می توان آن را بر اساس درخواست مشتری و  تقاضای بازار تهیه نمود و حتی عرض این نمونه  از کیسه ها تا 2 متر هم می رسد و طول رول ها، صرفا بر اساس درخواست مشتری بوده و  هیچ محدودیتی در متراژ رول وجود نخواهد داشت.

هم چنین درباره ته دوزی کیسه، باید بگوییم  که بر اساس دو مدل تک دوزی ساده و تک دوزی دو ردیفه انجام خواهد شد و برای دوخت انتهای کیسه باید به اندازه  2  الی 2.5 سانتی متر فاصله گذاشته و سپس  دوخت را انجام دهیم، تا در زمان حمل بار دچار پارگی نشود.

و اما در مورد لب کیسه باید بگوییم که به صورت زیگزاکی برش حرارتی داده می شود و هر گونه امکانات اضافی، مانند لب دوزی و یا دوخت حاشیه کیسه، مطابق با درخواست مشتری صورت می گیرد.

البته دنیر نخی که با آن کیسه تولید می شود، بین 350 تا 4500 متغیر بوده و لمینت بین 15 تا 33 میکرون تغییر خواهد کرد و در واقع دنیر نخ، لمینت و رنگ کیسه بر اساس درخواست مشتری تولید می گردد.

قیمت رول کیسه PP در سال 99 چقدر است؟

قیمت رول کیسه PP در سال 99 چقدر است؟ قیمت رول کیسه pp به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت، به عنوان مثال کیفیت مواد اولیه ای که در تولید رول کیسه نقش داشته، ابعاد کیسه ها، ضخامت کیسه، هزینه هایی نظیر حمل و نقل، نحوه فروش و سایر هزینه های جانبی بر روی قیمت نهایی رول کیسه pp تاثیر مستقیم خواهند داشت. البته لازم به ذکر است، که قیمت رول کیسه های pp را در سال 99، به دلیل نوسانات ارز و تحولات بازار نمی توان به طور دقیق مشخص نمود و در صورتی که درخواست قیمت قطعی دارید، بهتر است که از مرکز فروش رول کیسه pp، در مورد انواع و قیمت های آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید