مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 5 =

خرید مستقیم کیسه گونی برنجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع کیسه برنجیمراکز فروش کیسه گونی برنجی

کیسه گونی برنجی وسیله ای محافظتی برای جلوگیری از خراب شدن برنج و حفظ کیفیت اولیه آن است. انتخاب نمونه مناسب این کیسه ها متناسب با عوامل محیطی و مقاومت در برابر وزن و فشار اهمیت زیادی دارد. با توجه به تنوع تولید این محصولات، در این مقاله به معرفی چند نمونه از پرکاربردترین انواع کیسه های برنجی و نحوه خرید مستقیم آنها از تولید کنندگان می پردازیم.

خرید مستقیم کیسه گونی برنجی

معرفی انواع کیسه برنجی

معرفی انواع کیسه برنجی در صنعت تولید برنج، فرآیند بسته بندی و آماده سازی این محصول جهت عرضه به بازار اهمیت زیادی در حفظ کیفیت و طعم اولیه آن دارد. برای این منظور از انواع گونی های نخی و پلاستیکی استفاده می کنند که هر کدام مزایای منحصر به فردی دارند.

یکی از اولین و پرکاربردترین کیسه های برنجی، مدل های پلاستیکی هستند که با توجه به گسترش مصرف آنها در ابعاد مختلف 5 تا 50 کیلویی تولید می شوند. مقاومت بسیار زیاد در برابر عوامل محیطی به ویژه عدم جذب رطوبت از ویژگی های آنها به شمار می آیند.

کیسه های نایلونی یکی دیگر از وسایل پرکاربرد برای بسته بندی برنج هستند که طی چند سال اخیر رونق زیادی یافته اند. این نوع کیسه ها عمدتاً برای بسته بندی برنج در وزن های 5 و 10 کیلویی کاربرد دارد. از ویژگی های آن می توانیم به قیمت ارزان برای تولید کننده، عدم نفوذ آب و رطوبت و قابلیت حمل آسان اشاره کنیم.

انواع کیسه کنفی یا نخی نیز از محبوب ترین نمونه های این محصولات برای بسته بندی انواع برنج محلی یا ایرانی است. این کیسه ها عطر و طعم اولیه برنج را به خوبی حفظ می کنند. جذب رطوبت برنج تازه و جلوگیری از خراب شدن آنها در انبارها از معیارهای کیفی این نوع کیسه های برنجی است.

مراکز فروش کیسه گونی برنجی

مراکز فروش کیسه گونی برنجی انتخاب بهترین کیسه گونی برای بسته بندی برنج متناسب با نوع و درجه کیفی انواع برنج متغیر است. شرکت های بسته بندی با در نظر گرفتن فاکتورهای کیفی و کمی برنج، کیسه های مناسب را جهت بسته بندی انتخاب می کنند.

به طور کلی خرید و فروش کیسه گونی برای بسته بندی برنج به واسطه افزایش تقاضا جهت مصرف این دانه های غنی، گسترش چشمگیری یافته است. اغلب این کیسه ها دارای لوگو و برند شرکت تولید کننده یا وارد کننده است که به صورت سفارشی بر روی آنها درج می شود.

امکان ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کیسه گونی برنجی نقش مهمی در کاهش قیمت و هزینه های تولید این محصولات دارد. شرکت های بسته بندی برنج برای تهیه این محصولات می توانند از طریق نمایندگان عرضه کیسه برنجی آنلاین و فعالین این مرکز بدون نیاز به سرمایه گذاری کلان، بهترین نوع کیسه ها را سفارش و خریداری کنند.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید