مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رول گونی پلی پروپیلن

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد مختلف رول گونی پلی پروپیلنفروش رول گونی پلی پروپیلن

متقاضیانی که فصل خرید انواع رول گونی پلی پروپیلن را دارند می توانند به دو صورت آنلاین و حضوری، نسبت به خرید این محصول، اقدام به عمل آورده و کیسه های مورد نظر خود را که از لحاظ کیفیت، دوام و استحکام در حد اعلای خود می باشند در کمترین زمان ممکن تهیه نمایند. لازم به ذکر است که از این میان، خرید آنلاین بیشتر مورد استقبال آن دسته از متقاضیانی است که در فواصل دور تری از مراکز نمایندگی قرار دارند.

خرید رول گونی پلی پروپیلن

ابعاد مختلف رول گونی پلی پروپیلن

ابعاد مختلف رول گونی پلی پروپیلن

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که انواع رول گونی پلی پروپیلن دارند صرف‌ نظر از ویژگی های کیفی آن ها، وجود ابعاد و اندازه های مختلفی است که برای هر یک از انواع این محصول در نظر گرفته شده است و موجب افزایش میزان کارایی و البته ظرفیت آن ها می گردد.

ابعاد مختلف رول گونی های پلی پروپیلن را تولید کنندگان آنها بر اساس معیار وزن انتخاب می کنند و بدین ترتیب می توان موارد زیر را که به ترتیب از کمترین تا بیشترین آن ها مرتب شده‌ اند برای این محصول عنوان نمود:

  • کیسه گونی های ۱۰ کیلو گرمی: این نوع کیسه ها قابلیت حمل و جا به جایی محصولاتی با وزن ۱۰ کیلوگرم را دارا بوده و بیشتر به منظور بسته بندی حجم های سبک تر از انواع محصولاتی مانند برنج، حبوبات و مانند اینها مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
  • کیسه هایی با ظرفیت ۲۰ کیلو گرم: این نوع محصول در مقایسه با نمونه قبل، ظرفیت بالا تری داشته و می توان از آن‌ ها به منظور نگهداری حمل یا جا به جا کردن محصولاتی تا وزن ۲۰ کیلوگرم استفاده نمود.
  • کیسه هایی با ظرفیت بیش از ۵۰ کیلو گرم: بیشترین ظرفیتی که برای انواع کیسه گونی های پلی پروپیلن وجود دارد این نوع از محصول می باشد، البته این محصول در میان کسبه، بازاریان و فروشندگان کیسه هایی از این دست با نام گونی پنبه‌ای یا گونی سه خط مشهور هستند.

فروش رول گونی پلی پروپیلن

فروش رول گونی پلی پروپیلن

شرکت تولید کننده رول گونی های پلی پروپیلن به منظور عرضه گونی های تولیدی خود اقدام به فروش این محصول به صورت عمده نموده است تا کلیه متقاضیان بتوانند محصولاتی با کیفیت و درجه یک را با قیمتی مناسب، خریداری کرده و در مشاغل متعدد خود جهت بسته بندی مواد مختلف، مورد استفاده قرار دهند.

قیمت رول گونی که در فروش عمده این محصولات در نظر گرفته شده است نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار، بسیار ناچیز بوده و از این طریق توانسته حجم کثیری از متقاضیان را به سمت محصولاتی ناب و منحصر به فرد جلب نماید.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید