بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / تولید کیسه کاه پلی پروپیلن مرغوب در کرج

تولید کیسه کاه پلی پروپیلن مرغوب در کرج

کیسه کاه پلی پروپیلن از جمله محصولات یا کیفیت ایرانی می باشد که از آن ‌در بسته بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی استفاده می شود. شرکت های زیادی در کرج به تولید این نوع کیسه پرداخته اند. کیسه کاه پلی پروپیلن کیسه با کیفیت و‌ مقاومی است که در موارد مختلفی مصرف می شود.

تولید کیسه کاه پلی پروپیلن مرغوب در کرج

کاربرد کیسه کاه پلی پروپیلن در صنایع مختلف

کاربرد کیسه کاه پلی پروپیلن در صنایع مختلف کاربرد کیسه کاه پلی پروپیلن معمولا بسته بندی می باشد و از این نوع کیسه در بسته بندی مواد مختلف استفاده می شود. کیسه کاه پلی پروپیلن در شرکت های ایرانی با روش های مختلف تولید می شود.

برای تولید این نوع کیسه ابتدا مقدار زیادی پلاستیک فرآوری شده را ذوب می کنند، سپس پلاستیک ذوب شده را درون قالب های مختلف می ریزند و صبر می کنند تا پلاستیک خشک شوند. وقتی پلاستیک خشک شد آن‌را از درون قالب در آورده و به شکل رشته رشته برش می زنند.

پس از برش زدن رشته های پلاستیکی را با استفاده از دستگاه های مخصوص به هم می بافند. پس از بافت رشته های پلاستیکی آن ها را به صورت مستطیل می دوزند و این گونه کیسه ها تولید می شود. همانطور که در بالا گفته شد کیسه های پلی پروپیلن برای بسته بندی استفاده می شوند، در ادامه چند مورد از مصارف این نوع کیسه را نام برده ایم.

بسته بندی آرد

معمولا شرکت های تولید کنند آرد از این نوع کیسه برای بسته بندی آرد استفاده می نمایند. آرد به دلیل قیمت ارزان به مقدار انبوه به فروش می رسد و در کیسه های پلی پروپیلن سایز بزرگ بسته بندی می شود.

بسته بندی گندم

از این نوع کیسه های برای بسته بندی گندم های سالم و پوست کنده نیز استفاده می شود.

بسته بندی سیمان

از آن جایی که سیمان وزن زیادی دارد و مواد تشکیل دهنده آن مخرب هستند می بایست برای بسته بندی آن از کیسه های مقاوم استفاده نمود. کیسه کاه پلی پروپیلن بهترین گزینه می باشد.

بازار کیسه کاه پلی پروپیلن در اصفهان

بازار کیسه کاه پلی پروپیلن در اصفهان بازار کیسه کاه پلی پروپیلن در کشور بسیار پر رونق می باشد. استان اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان این نوع کیسه می باشد. شرکت های بسیار زیادی در سرتاسر اصفهان به تولید کیسه کاه پلی پروپیلن پرداخته اند، این شرکت ها تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند این نوع کیسه را با بالاترین کیفیت تولید کننده و با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان‌ خود برسانند.

قیمت کیسه کاه پلی پروپیلن نیز با توجه به کیفیت آن مشخص می شود، هرچقدر که کیفیت کیسه بالاتر باشد مسلما قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود و هر چقدر کیفیت کیسه پایین تر باشد مسلما قیمت کیسه نیز پایین تر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید