مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده کیسه برنج عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد مختلف کیسه برنجخرید کیسه برنج عمده

یکی از ملزوماتی که با تکیه بر آن به بسته بندی غلات مهمی همچون برنج پرداخته و امکان نگهداری و حمل آن را نیز میسر می سازند، کیسه است، همانطور که هر محصولی را با متریال خاصی بسته بندی می نمایند، برنج را هم با کیسه های لمینتی و پلاستیکی بسته بندی نموده و با این بسته های مناسب، مشخصات کمی و کیفی برنج را حفظ خواهند کرد. اکنون با توجه به اهمیت بالای این محصول و کاربرد گسترده آن، برترین واحدهای تولیدکننده کیسه برنج عمده اقدام به تولید انبوه این محصول و عرضه آن کرده اند.

تولید کننده کیسه برنج عمده

ابعاد مختلف کیسه برنج

ابعاد مختلف کیسه برنج برنج یکی از غلات بسیار مهم و پرمصرف است که در برنامه غذایی، بیشترین سهم و درصد را به خود اختصاص داده و هر روزه در وعده ناهار از آن استفاده می کنیم، حال با توجه اینکه برنج در برابر رطوبت حساس بوده و یا ممکن است عوامل دیگر آن را تهدید نمایند، از لحظه برداشت و آماده سازی برنج در کارخانجات برنجکوبی، آن را داخل کیسه های مشخص جای داده و سپس به نگهداری یا فروش برنج موجود در این کیسه ها می پردازند.

لازم به ذکر است هر کیسه ای برای نگهداری برنج، مناسب نبوده و این تنها کیسه های مشخصی اند که جهت نگهداری این غله، قابل استفاده خواهند بود، مانند کیسه های لمینتی ضخیم، کیسه های پلی پروپیلن و حتی کیسه ها یا گونی های پلاستیکی که هر کدام منجر به حفظ مشخصه های اصلی برنج شده و آن را از رطوبت و سایر عوامل تهدیدزا دور نگه می دارند.

در ادامه می خواهیم تا ابعاد مختلف کیسه برنج را هم مورد بررسی قرار دهیم که در این خصوص باید بگوییم یکی از ابعاد این کیسه که مختص کیسه های 10 کیلویی برنج می باشد، ابعاد 35*55 سانتیمتر بوده و همینطور ابعاد مربوط به کیسه های برنج 20 کیلویی هم 72*40 سانت می باشند.

خرید کیسه برنج عمده

خرید کیسه برنج عمده اگرچه انواع مختلفی از کیسه برنج به بازار راه یافته و تنوع کافی را در بر گرفته اند، اما اگر تصمیم به سفارش کیسه برنج، گرفته اید، پیشنهاد می کنیم کیسه های برنج پلی پروپیلن را از دست ندهید.

این کیسه از یک سو با مشخصه های برتر خود، گزینه انتخابی مناسبی به شمار آمده و از طرف دیگر قیمت کیسه عمده پلی پروپیلن، بسیار مناسب بوده و بنابراین از هر لحاظ، ارزش انتخاب را خواهد داشت؛ اکنون با خرید کیسه برنج عمده پلی پروپیلن، از محصولی با این ویژگی های مطلوب بهره مند خواهید گشت:

  • این کیسه از نخ های مختلف مانند نخ 2 میلیمتر، 2/5 و 2/7 میلیمتر دوخته شده است.
  • دارای استحکام بسیار بالا بوده و همینطور برخوردار از دوام کافی خواهد بود.
مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید