بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / گونی / تولیدکنندگان گونی پلاستیکی ساختمانی در کشور

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی ساختمانی در کشور

گونی های پلاستیکی که در انواع و اقسام مختلف و در اندازه های متفاوت تولید می شوند از جمله ابزارهای بسیار مهم هستند که در زندگی روزمره انسان کاربرد زیادی دارند. برخی از این محصولات برای بسته بندی محصولات خوراکی و غیر خوراکی استفاده می شوند. نوع ضد آب بعضی از گونی ها باعث شده است که کاربرد بیشتری نسبت به بقیه انواع آن دارشته باشد مانند گونی پلاستیکی ساختمانی که در انواع مختلف تولید می شود و در زمان ساخت و ساز ساختمان و آپارتمان ها کاربرد بسیار زیادی دارند.

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی ساختمانی در کشور

جدیدترین گونی پلاستیکی ساختمانی با طرح خاص

جدیدترین گونی پلاستیکی ساختمانی با طرح خاص همانطور که گفته شد گونی های پلاستیکی انواع مختلفی دارند که در اینجا درباره ی نوعی از آن ها صحبت می کنیم که در ساختمان ها کاربرد  دارد.

گونی هایی که از جنس پروپیلن تولید می شوند و در نمای ساختمان های در حال ساخت استفاده می شوند گونی های پلاستیکی ساختمانی هستند که به گونی نما نیز معروف هستند. این گونی ها بیشتر در رنگ های آبی، زرد ، قرمز و سفید و هفت رنگ تولید می شوند. این محصول در حین سبک بودن استحکام بسیار بالایی دارند.

به احتمال زیاد تا به امروز از کنار آپارتمان های نیمه ساخته عبور کرده اید و شاهد گونی هایی در اطراف آن بوده اید که اکثرا نیز به رنگ آبی هستند، این گونی ها به خاطر این در اطراف ساختمان ها کشیده می شوند که کار ساخت و ساز مزاحمتی برای بقیه نداشته باشد یا اینکه برای محافظت از عابرینی که از کنار ساختمان عبور می کنند گونی های پلاستیکی ساختمانی را بر روی داربست ها می کشند به گونه ای که هیچ مصالح و ابزار ساختمانی بر روی عابرین نیفتد.

نوعی از این محصولات وجود دارد که برای محافظت از مصالح ساختمانی مانند سیمان و گچ در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد مانند برف و باران بر روی آن ها کشیده می شود.

جدیدترین گونی پلاستیکی که توسط تولید کنندگان کشورمان تولید و وارد بازار می شود از لحاظ کیفیت بسیار خوب است و دوام زیادی دارد حتی در مقابل تغیرات آب و هوایی نامساعد؛ حتی برخی از این محصولات به کشورهای دیگر مانند گرجستان و عراق صادر می شود.


فروش چشمگیر گونی پلاستیکی ساختمانی در مراکز

فروش چشمگیر گونی پلاستیکی ساختمانی در مراکز معمولا گونی نما به رنگ آبی جزء پرمصرف ترین گونی های ساختمانی است که ضد آفتاب یا همان یو وی دار است.

در زمان ساخت و ساز به خاطر محافظت از مصالح ساختمانی و برخی ملاحظات دیگر تقریبا تمام سازنده ها ترجیح می دهند از این گونی ها استفاده کنند بنابراین فروش چشمگیر گونی ساختمانی را شاهد هستیم که روز به روز نیز افزایش پیدا می کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت ساختمانی چیست؟ این محصولات چگونه می توانند به پیشرفت فرآیند کار در پروژه های مختلف کمک کنند؟ این مرکز توانسته در یزد و دیگر مراکز ا

پاسخی بگذارید