مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی ساختمانی در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

جدیدترین گونی پلاستیکی ساختمانی با طرح خاصفروش چشمگیر گونی پلاستیکی ساختمانی در مراکز

گونی های پلاستیکی که در انواع و اقسام مختلف و در اندازه های متفاوت تولید می شوند از جمله ابزارهای بسیار مهم هستند که در زندگی روزمره انسان کاربرد زیادی دارند. برخی از این محصولات برای بسته بندی محصولات خوراکی و غیر خوراکی استفاده می شوند. نوع ضد آب بعضی از گونی ها باعث شده است که کاربرد بیشتری نسبت به بقیه انواع آن دارشته باشد مانند گونی پلاستیکی ساختمانی که در انواع مختلف تولید می شود و در زمان ساخت و ساز ساختمان و آپارتمان ها کاربرد بسیار زیادی دارند.

تولیدکنندگان گونی پلاستیکی ساختمانی در کشور

جدیدترین گونی پلاستیکی ساختمانی با طرح خاص

جدیدترین گونی پلاستیکی ساختمانی با طرح خاص همانطور که گفته شد گونی های پلاستیکی انواع مختلفی دارند که در اینجا درباره ی نوعی از آن ها صحبت می کنیم که در ساختمان ها کاربرد  دارد.

گونی هایی که از جنس پروپیلن تولید می شوند و در نمای ساختمان های در حال ساخت استفاده می شوند گونی های پلاستیکی ساختمانی هستند که به گونی نما نیز معروف هستند. این گونی ها بیشتر در رنگ های آبی، زرد ، قرمز و سفید و هفت رنگ تولید می شوند. این محصول در حین سبک بودن استحکام بسیار بالایی دارند.

به احتمال زیاد تا به امروز از کنار آپارتمان های نیمه ساخته عبور کرده اید و شاهد گونی هایی در اطراف آن بوده اید که اکثرا نیز به رنگ آبی هستند، این گونی ها به خاطر این در اطراف ساختمان ها کشیده می شوند که کار ساخت و ساز مزاحمتی برای بقیه نداشته باشد یا اینکه برای محافظت از عابرینی که از کنار ساختمان عبور می کنند گونی های پلاستیکی ساختمانی را بر روی داربست ها می کشند به گونه ای که هیچ مصالح و ابزار ساختمانی بر روی عابرین نیفتد.

نوعی از این محصولات وجود دارد که برای محافظت از مصالح ساختمانی مانند سیمان و گچ در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد مانند برف و باران بر روی آن ها کشیده می شود.

جدیدترین گونی پلاستیکی که توسط تولید کنندگان کشورمان تولید و وارد بازار می شود از لحاظ کیفیت بسیار خوب است و دوام زیادی دارد حتی در مقابل تغیرات آب و هوایی نامساعد؛ حتی برخی از این محصولات به کشورهای دیگر مانند گرجستان و عراق صادر می شود.


فروش چشمگیر گونی پلاستیکی ساختمانی در مراکز

فروش چشمگیر گونی پلاستیکی ساختمانی در مراکز معمولا گونی نما به رنگ آبی جزء پرمصرف ترین گونی های ساختمانی است که ضد آفتاب یا همان یو وی دار است.

در زمان ساخت و ساز به خاطر محافظت از مصالح ساختمانی و برخی ملاحظات دیگر تقریبا تمام سازنده ها ترجیح می دهند از این گونی ها استفاده کنند بنابراین فروش چشمگیر گونی ساختمانی را شاهد هستیم که روز به روز نیز افزایش پیدا می کند.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید