بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / کیسه / تخفیف استثنایی کیسه برنج عمده در مراکز اصفهان

تخفیف استثنایی کیسه برنج عمده در مراکز اصفهان

تخفیف استثنائی کیسه برنج عمده در مرکز اصفهان سبب رونق فروش گردیده و مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته است. بیشتر خریداران این محصول خواهان قیمت مناسب و کیفیت برتر هستند. جنس پارچه به کار رفته و نوع دستگاه های تولیدی مورد استفاده نیز در قیمت تمام شده محصول تاثیر بسیاری دارد. بنابراین برندهای معتبر قیمت های بیشتری را بر حسب کیفیت ممتاز محصول لحاظ می نمایند.

تخفیف استثنایی کیسه برنج عمده در مراکز اصفهان

نکات مهم در مورد کیسه برنج را بدانیم

نکات مهم در مورد کیسه برنج را بدانیم امروزه تمامی شالیکاران و افرادی که در کار برداشت و بسته بندی انواع برنج می باشند، استفاده از کیسه برنج برای آنها از اهمیت وافری برخوردار است. کاربرد این محصول صرفه بسته بندی برنج و قابل حمل بودن محصول مورد نظر می باشد. 

اما باید قبل از خرید این محصول نکات مهم را در مورد کیسه برنج بدانیم. این محصول عموما از پارچه هایی با تراکم متوسط تولید می شود که  ورود و خروج هوا امکان پذیر کرده و در خنک نگه داشتن برنج تاثیر بسزایی دارد. بنابراین استفاده خریداران باید در ابتدا به تراکم پارچه کیسه توجه کافی داشته باشند. کیسه مزبور درز پهلو نداشته و به صورت رولی می باشد تنها دوخت در ابتدا و انتهای محصول با نخ های ضخیم بوده که به صورت بخیه با دستگاه های ویژه دوخته می شود. محکم بودن دوخت و نخ مورد استفاده می تواند بسته بندی مطمئن تری را ایجاد نماید. 

عموما دوخت ته کیسه توسط تولید کنندگان این محصول انجام می شود و دوخت سر کیسه نیز بر عهده خریدار و مصرف کننده می باشد که پس از پر کردن برنج در حجم معین این امر با دستگاه مخصوص دوخت صورت می گیرد.

امروزه نام برنج مورد نظر و شرکت تولیدی بر روی کیسه برنج حک می شود که عموما با رنگ توسط تولید کنندگان این محصول انجام می شود.

توزیع مستقیم انواع کیسه برنج عمده

توزیع مستقیم انواع کیسه برنج عمده انواع کیسه برنج عموما در کیفیت، ابعاد و جنس پارچه متفاوت می باشند. کیسه های برنج امروزه اغلب ظرفیت حجم ده کیلویی برنج را دارا می باشد تا خرید و فروش و حمل و نقل آنها به راحتی صورت بگیرد.

توزیع مستقیم کیسه برنج عمده با ماشین های حمل بار و تعداد مشخص به خریدارانی که سفارش خود را به صورت حضوری یا آنلاین به ثبت رسانده‌اند، صورت می گیرد. خرید و فروش این محصول طبیعتا به صورت عمده بوده و در قیمت های مختلفی اعمال می شود. قیمت این محصولات بر اساس برند تولیدی و کیفیت متفاوت می باشد. خریداران می توانند با مشاهده جنس و کیفیت و اطلاع از قیمت، انتخاب عاقلانه تری را داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ کیسه گونی پلاستیکی درجه یک در بازار ایران

کیسه پلاستیکی درجه یک در بازار ایران چه مدل هایی را شامل می شود و نرخ فروش آنها بر اساس چه معیارهایی تعیین و اعلام می شود؟ موارد استفاده از این محصولات در صنایع

پاسخی بگذارید