بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / رول کیسه پلاستیکی / تامین کنندگان رول کیسه پلاستیکی بوشهر

تامین کنندگان رول کیسه پلاستیکی بوشهر

 رول کیسه پلاستیکی نوعی از بسته بندی پلاستیک به صورت رول است که در چند سال اخیر مورد توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این محصول قرار گرفته است. رول کیسه پلاستیکی در انواع پلاستیکی و در رنگ های متفاوت توسط شرکت های تولید این محصول تولید می شوند. 

تامین کنندگان رول کیسه پلاستیکی بوشهر

مزایا رول کیسه پلاستیکی در صنایع مختلف

مزایا رول کیسه پلاستیکی در صنایع مختلف یکی از مزایا رول کیسه پلاستیکی که در انواع مختلف پلاستیک و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد نوع بسته‌بندی آن است که هم کم جا می برد یعنی فضای کمتری را اشغال می کند و هم اینکه این رول ها به گونه ایی هستند که در سایزهای مختلف بسته بندی می شوند که این یک ویژگی خیلی خوبی است که مشتری متناسب با نیاز خود سایز مناسب را انتخاب می کند. یک مزیت دیگر رول کیسه پلاستیکی این است که رول های تشکیل شده اندازه کوچک و بزرگ دارند و تعداد پلاستیک این رول ها از تعداد کم تا تعداد زیاد وجود دارد که برای مسافرت هم خیلی خوب هستند چون جای کمی می برند.
رول کیسه پلاستیکی فریز که در مصارف خانگی و آشپزخانه مورد استفاده می شود نسبت به نوع دیگر بسته بندی مقرون به صرفه تر است. این رول ها در نوع کیسه زباله هم وجود دارند که علاوه بر مصرف زباله به دلیل سبک بودنش از آن برای بسته بندی و جابه جایی وسایل هم استفاده می شود. رول گونی پلاستیکی هم نوعی از این محصول می باشد، رول های گونی پلاستیکی از لحاظ عرض  نیز دارای تنوع زیادی هستند که به همین علت جهت بسته‌بندی در صنایع مختلف کاربرد دارند. رول های کیسه پلاستیکی انواع سایز و رنگ مختلف دارند که هر کدام در صنعتی به کار برده می شوند و نسبت به دیگر بسته‌بندی ها مشتریان بیشتری دارند و این هم به خاطر مزایایی است که این رول ها را از دیگر روش های بسته‌بندی جدا کرده است. 

مرکز فروش عمده رول کیسه پلاستیکی

مرکز فروش عمده رول کیسه پلاستیکی مرکز فروش کیسه به صورت عمده و جزئی در سراسر کشور وجود دارد. رول کیسه پلاستیکی هم در مراکز فروش به صورت عمده قیمت مناسب تری نسبت به خرده فروشی و جزئی دارد. قیمت رول کیسه پلاستیکی بستگی به نوع پلاستیک و تعداد پلاستیک آن دارد معمولا نوع پلاستیکی شفاف و روشن که جزو مواد اولیه پلاستیکی می باشند نسبت به دیگر پلاستیک ها که از مواد اول تهیه نشده اند گران تر هستند. رول های کیسه پلاستیکی امروزه در اکثر فروشگاه ها وجود دارند و مشتریان این محصول به راحتی و به صورت مستقیم می توانند آن را خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع نامحدود رول کیسه پلاستیکی به نقاط مختلف

توزیع نا محدود رول پلاستیکی به نقاط مختلف در دستور کار اصلی شرکت های تولید و توزیع کننده معتبر قرار گرفته است. این شرکت ها تلاش می کنند تا رول کیسه پلاستیکی را

پاسخی بگذارید