مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت گونی پلاستیکی ساختمانی سادهگونی پلاستیکی ساختمانی را ارزان تهیه کنید

کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت ساختمانی چیست؟ این محصولات چگونه می توانند به پیشرفت فرآیند کار در پروژه های مختلف کمک کنند؟ این مرکز توانسته در یزد و دیگر مراکز استان ها به عنوان فروشگاه آنلاین بهترین انواع گونی را به صورت عمده و قیمت تولیدی در اختیار خریداران قرار دهد. آیا با مزایای خرید آسان انواع گونی پلاستیکی ساختمانی از طریق فروشگاه اینترنتی آشنایی دارید؟

بهترین فروشگاه گونی پلاستیکی ساختمانی در یزد

اهمیت گونی پلاستیکی ساختمانی ساده

اهمیت گونی پلاستیکی ساختمانی ساده حتماً بارها از مقابل ساختمان های چند طبقه در دست احداث عبور کرده اید و متوجه شده اید که نمای آن را با پوشش هایی رنگی از جنس پلاستیکی پوشانده اند. درست حدس زدید، این پوشش ها گونی های ساختمانی نامیده می شوند که همواره با اهداف و مزایای مختلف در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. اهمیت گونی پلاستیکی در کاربرد آن است که روند پیشبرد پروژها را تا حد زیادی برای سازمان های مهندسی آسان می کند. برخی از موارد کاربرد این محصولات موارد زیر را شامل می شوند:

  • حفظ پوششی نمای ساختمان های در حال احداث
  • جلوگیری از نفوذ باران و هوای سرد و گرم به داخل ساختمان در حال احداث
  • جلوگیری از اتلاف انرژی
  • مقاوم در برابر آفتاب و جلوگیری از نفوذ گرما
  • تولید در رنگ های مختلف با مقاومت های متعدد برای پروژه های عمرانی

پرمصرف ترین انواع این محصولات در ایران گونی نمای ساده آبی رنگ است. این نوع گونی در سه عرض مختلف 220 سانتی متر، 3 و 4 متر تولید می شوند. طول هر طاقه مدل های عرض 3 متری حدود 238 متر و مدل هایی با عرض 4 متر 160 متر است.

گونی پلاستیکی ساختمانی را ارزان تهیه کنید

گونی پلاستیکی ساختمانی را ارزان تهیه کنید انواع گونی پلاستیکی ساختمانی از نظر جنس در دو مدل ساده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش تولید می شوند. مدل های ساده با تقاضای بیشتری روبرو هستند اما در برابر آب نفوذ پذیری دارند و بعد از چند ماه استفاده در مناطقی با تابش آفتاب زیاد کیفیت و مقاومت خود را از دست می دهند.
در مقابل انواع گونی مقاوم اشعه ماوراء بنفش هستند که در تولید آنها از الیاف نخ های پلی پروپیلن یو وی دار استفاده می شود. قیمت این محصولات بر اساس متراژ سفارشی، ضخامت و طول و عرض آنها می تواند متغیر باشد.
اگر به دنبال خرید گونی پلاستیکی ارزان اما باکیفیت در یزد و دیگر استان ها هستید می توانید به مشاوران فروش این مرکز مراجعه کنید. امکان تهیه انواع گونی ایرانی درجه یک با قیمت مناسب، مقایسه محصولات و انتخاب بر حسب نیاز، استعلام و اطلاع از قیمت های روز و نوسانات بازار از جمله امکانات و مزایای خرید از این مرکز فروش عمده به شمار می آیند.

مسعودی (مسئول فنی سایت)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما را به خرید بهترین کیسه های پلی پروپیلن (کیسه گونی) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید