بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / گونی / بهترین رول گونی پلاستیکی ایرانی

بهترین رول گونی پلاستیکی ایرانی

همانطور که می دانید امروزه گونی پلاستیکی یکی از شکل های بسته بندی و نگهداری محصولاتی است که در صورت فشار به آن ها صدمه وارد نخواهد شد. این گونی ها که دارای رول هستند و به صورت متری از لوله گونی جدا می شوند با جنس پلاستیکی که دارند برای نگهداری کیسه های آرد خیلی مناسب، به صرفه و با کیفیت می باشند. رول گونی پلاستیکی در مدل های مختلفی از جمله ساده و کامپوزیت عرضه خواهد شد و شما می توانید بر اساس نیاز خود به خرید آن ها اقدام نمایید. بهترین رول گونی پلاستیکی ایرانی

ناگفته هایی در مورد انواع رول گونی پلاستیکی

ناگفته هایی در مورد انواع رول گونی پلاستیکی انواع رول گونی پلاستیکی بر اساس کاربردها و استفاده هایی که دارد در رنگ های مختلفی تولید خواهد شد. این گونی ها که در کارخانه ها و شرکت های زیادی در شهرک های صنعتی ایران هر روزه تولید خواهد شد برای صنعت خاصی مانند صنعت کشاورزی برای بسته بندی گونی های جای کود ضرورت و استفاده زیادی دارد. این گونی ها هم چنین با داشتن ۶ رنگ متنوع می توانند توسط واحد فنی سازنده در عرض های متفاوت هم نیز تولید شوند. 
این گونی ها با داشتن سایزهای متنوع و زیاد می توانند مواد مختلفی با وزن های بالا را در خود نگهداری کنند، از این رو یکی از قابلیت های آن ها توانایی تحمل وزن زیاد است. 
مزایای استفاده از گونی ها موارد زیر است:

  • از رسوخ هر گونه رطوبت به داخل گونی و محتوای آن جلوگیری می کند.
  • یکی از بهترین وسایل برای نگهداری در انبار است.
  • در حمل و انتقال بین شهرها و حتی کشورهای گوناگون یکی از راحت ترین راه ها برای انتقال کالاهای مختلف است.
  • هم چنین با آن می توان کالاهای مختلفی مانند آرد یا کودهای مرغی و دامی را بسته بندی و جابه جا کرد.

رول گونی های پلاستیکی در انبار تعداد زیادی از شهرها و کشورهای مختلف وجود داشته و یکی از بهترین وسایل برای نقل و انتقال پوشاک های تولید شده می باشد، چرا که می توان در یک گونی بزرگ مقدار زیادی از آن را جای داد.  

فروش رول گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار

فروش رول گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار فروش رول گونی پلاستیکی، نمونه فروش عمده این کالا می باشد. در واقع باید گفت که مقیاس فروش گونی همین متراژ آن است. این گونی های پلاستیکی زیر قیمت بازار هم به فروش خواهند رسید. یکی از بهترین راه ها برای فروش و خرید این نوع از گونی های رنگ بندی شده استفاده از سایت معتبر زیر است. این گونی ها که بیشتر در رنگ های آبی، نارنجی و سفید عرضه خواهد شد برای صنایع مختلفی مانند کشاورزی، پتروشیمی، مواد غذایی و انتقال مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان سفید بکار گرفته خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گونی پلاستیکی عمده در تبریز

امروزه بسته بندی محصولات امر بسیار مهمی در صنایع تلقی می شود. این بسته بندی ها باید با توجه به محصول مورد نظر تولید شود تا انتظارات خریدار را در رابطه با بسته ب

پاسخی بگذارید