بازار خرید و فروش کیسه و گونی
خانه / رول کیسه PP / بازار گونی پلاستیکی عمده در تهران

بازار گونی پلاستیکی عمده در تهران

گونی های پلاستیکی از مصارف خانگی گرفته تا در دامداریها و صنایع و .. کاربرد های فراوانی در زندگی انسانها دارند و انواع مختلفی دارند . بازار فروش گونی های پلاستیکی نیز در ایران داغ است که هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی به فروش می رسند در این سایت فروش گونی پلاستیکی عمده انجام می شود و خریداران می توانند از طریق این سایت این محصولات را به صورت عمده تهیه کنند.

بازار گونی پلاستیکی عمده در تهران

سایز متفاوت انواع گونی پلاستیکی سفید

سایز متفاوت انواع گونی پلاستیکی سفید انواع مختلف گونی های پلاستیکی بیش تر بر اساس کاربرد های آنان تعریف می شوند به عنوان مثال انواع گونی های پلاستیکی از عرض های کوچک مانند ۲۵ سانتی متری شروع و گاها دامنه تنوع آن  تا عرضهایی به اندازه ۴ متر کشیده می شود . از لحاظ جنس نیز گونی های پلاستیکی به دو دسته گونی های پلاستیکی ساده و گونی های پلاستیکی لمینت یا ضد آب تقسیم می شوند .

که در این گروه دوم گونی های پلاستیکی لمینت نیز به دو دسته لمینت ساده و لمینت ضد آفتاب تقسیم می شوند ، گونی های لمینت ضد آفتاب این خاصی دارند که محتویات داخل خود را در مقابل نور آفتاب حفظ می کنند و مانع آسیب زدن آفتاب به آن ها می شوند.

گونی های پلاستیکی بر اساس ظرفیتی که می تواند تحمل کند نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند و این گونیها گاهی اوقات تا حدی ظرفیت بالایی دارند که محتویاتی تا وزن ۲ تن را می توانند تحمل کننند .

کارخانجات گونی پلاستیکی عمده در خوزستان

کارخانجات گونی پلاستیکی عمده در خوزستان گونی های پلاستیکی برای مصارف گوناگون در کشور ما تولید می شوند از این رو در استان های مختلف کارخانجات گونی پلاستیکی وجود دارند که اینها را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می کنند .

یکی از استانهایی که کارخانه های تولیدی  گونی پلاستیکی در ان وجود دارد استان خوزستان است که هر ساله تعداد زیادی از این گونی های پلاستیکی در آن تولید می شوند و به سایر استانها و شهرهای اطراف خود آنها ارسال می شوند . برای خرید این گونی های پلاستیکی باید دقت کنیم که علاوه بر تولید با کیفیت قیمت مناسبی نیز داشته باشند .

در این سایت می توانید انواع مختلفی از گونی های پلاستیکی را ببینید که در قیمت های مختلف به صورت عمده تولید می شوند و به فروش می رسند.

اگر اطلاعاتی که در مورد انواع گونی پلاستیکی در این سایت خواندید شما را قانع نکرد و یا آن چه را که می خواستید در این سایت پیدا نکردید می توانید با کارشناسان ما در این سایت ارتباط بگیرید و با راهنمایی های آنان اطلاعاتی را که لازم دارید کسب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای رحمانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129510114
fax icon شماره ثابت: 02128426652
fax icon تلفن گویا و فکس: 02128422948
mobile icon سامانه پیامکی: 50005708620383
telegram icon کانال تلگرام: Estaremco@
instagram icon اینستاگرام: Estaremco
email icon پست الکترونیکی: Estaremco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع نامحدود رول کیسه پلاستیکی به نقاط مختلف

توزیع نا محدود رول پلاستیکی به نقاط مختلف در دستور کار اصلی شرکت های تولید و توزیع کننده معتبر قرار گرفته است. این شرکت ها تلاش می کنند تا رول کیسه پلاستیکی را

پاسخی بگذارید